فهرست
کاسیاس: منصفانه نبود که من را جاسوس خطاب کنند
کاسیاس: منصفانه نبود که من را جاسوس خطاب کنند

کاسیاس: منصفانه نبود که من را جاسوس خطاب کنند

آی اسپورت- کاسیاس پس از مدت‌ها سکوتش را شکست و از رابطه‌ی خود با مورینیو صحبت کرد. از این که چگونه رابطه‌ی آن‌ها خوب بود، اما پس از شدت گرفتن رقابت این تیم با بارسای گواردیولا به‌سرعت رو تیرگی گرایید.

 

«من برای مورینیو احترام قایل ام. او مربی بزرگی‌ست. در ابتدا همه‌چیز عالی بود و رابطه‌ی خوبی داشتیم، تا قبل از جدال‌های برابر بارسا ـ پس از آن می‌شود گفت اوضاع به قدر کافی خوب نبود. مورینیو اول سعی کرد با نیمکت‌نشین کردنم به من پیغامی بدهد و من واکنش نشان دادم. این یک پیغام موفقیت‌آمیز بود که سخت‌تر کار کنم. من با ژاوی و پویول تماس گرفتم تا به تمام خشم موجود بین بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا خاتمه بدهیم. ما داشتیم یک تصویر بد ایجاد می‌کردیم اما من از کسی طلب بخشش نکردم. مورینیو قبل از آن درباره‌ی این تماس با من صحبتی نکرده بود. من نمی‌دانم که آیا این مساله ناراحتش کرد یا نه، اما بعضی‌ها می‌گفتند که کرده است. او بازیکنانی را دوست دارد که همیشه با او صادق هستند. سرخیو راموس، کریستیانو رونالدو و من همیشه با او صادق و روراست بودیم.»

 

«در تابستان 2012 رابطه‌ی ما خوب بود، کلی با هم صحبت کردیم، اما حول و حوش کریسمس اوضاع تغییر کرد. تیم خوب کار نمی‌کرد و رابطه‌ی من با مورینیو ضعیف شده بود. ما اختلافاتی داشتیم، اما با احترام رفتار می‌کردیم.» همسر کاسیاس، سارا کاربونرو، یک مجری تلویزیونی در اسپانیا ست. کاسیاس اذعان می‌کند که گزارش‌های همسرش از ناآرامی در رحتکن رئال اوضاع را بدتر کرد، چون این کاسیاس بود که از بابت درز کردن اطلاعات حساس به سارا مقصر قلمداد می‌شد.

 

«آن وقت سارا گزارشی درباره‌ی مشکلات رختکن تیم کار کرد و این تنها یک توجیه برای حمله به من بود ـ من فکر می‌کردم او [سارا] فقط چیزهایی را تکرار می‌کرد که هر کس دیگری به او گفته بود. مورینیو هیچ‌چیز راجع به حرف‌های سارا به من نگفت، اما راحت می‌شد تشخیص داد که تغییری در رابطه‌ی ما ایجاد شده است. خیلی زود من آسیب دیدم و بعد از دو هفته متوجه حمله‌ها شدم. من را یک خائن و یک جاسوس صدا می‌زدند، اما من باید درک می‌کردم و دیدگاه‌های برخی افراد را می‌پذیرفتم. خیلی سخت بود که به شما بگویند جاسوس و من دوست دارم فکر کنم که نه مورینیو و نه فلورنتینو پرز واقعاً چنین اعتقادی نداشتند.»

 

«شاید باید آن‌موقع در موردش حرف می‌زدم، اما من ساکت ماندم. خیلی‌ها از من به خاطر ساکت ماندن انتقاد کردند، فکر می‌کنم سکوت، از این که بتوانید حرف بزنید شما را عصبانی‌تر می‌کند. ما یک ارتباط حرفه‌ای داشتیم، همین. من تصمیم گرفتم خفقان بگیرم. من کسی را متهم نمی‌کنم که کاری کرده یا تاثیر بدی در باشگاه باقی گذاشته است. نمی‌خواستم بنزین روی آن آتش بریزم. اگرچه عجیب این‌جا بود که وقتی مصدوم بودم ارتباطم با مورینیو خوب بود و هر روز صحبت می‌کردیم.»

 

«وقتی خوب شدم، آیتور کارانکا گفت که مورینیو عقیده دارد من به قدر کافی رقابت ندارم، و از این‌جا همه‌چیز دوباره شروع شد. هم‌تیمی‌هایم به من نگاه می‌کردند و از خود می‌پرسیدند چرا این اتفاقات برای من می‌افتد اما برای آن‌ها نه. خیلی احساس انزوا می‌کردم. من بیشترین احترام را برای مورینیو قایل بودم اما وقتی چیزی شما را آزار می‌دهد یا چیزی را دوست ندارید باید درباره‌اش بحث کنید. ما هرگز به فلورنتینو پرز نگفتیم که می‌خواهیم مورینیو برود.او یکی از بهترین مربیانی است که داشتم؛ یک آدم باشخصیت. اگر من اکنون در این مورد صحبت کردم، به این خاطر است که فکر می کنم باید بعضی چیز ها را قبلا توضیح می دادم. اینکه وفاداری من به رئال زیر سوال برده می شود، من را اذیت می کند. من همه چیزم را از این باشگاه دارم.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-07 12:21:19
نظر دهید

۱ نظر
مفسر شوت
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
ایکر مقدس برای همه عزیزه، رئال و بارسا هم نداره. بعنوان یه بارسایی به داشتن همچین رقیبی افتخار می کنم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر