فهرست

ندود: اگر تصمیم با من بود بازوبند کاپیتانی را از توتی می‌گرفتم

آی اسپورت- پس از شکست 2-3 رم در برابر یوونتوس، توتی که از تصمیمات جانلوکا روکی داور این دیدار به خشم آمده بود، تا آن‌جا پیش رفت که گفت رم حالا دیگر می‌داند که این فصل هم به رتبه‌ی دوم خواهد رسید، زیرا یووه همواره از تصمیمات جهت‌دار داوری سود می‌برد. داور این دیدار دو پنالتی پرحرف‌وحدیث را به یووه داد و روی گل سوم یووه نیز حضور ویدال در منطقه‌ی آفساید را نادیده گرفته بود. حالا پاول ندود بازیکن سابق و مدیر فعلی یوونتوس به‌شدت از توتی انتقاد کرده است.

 

«هرچند فرانچسکو یک دوست است، یک قهرمان حقیقتاً بزرگ است، و در آخر بازی تحسینش کردم، اما وقتی شنیدم که در برابر دوربین‌ها چه حرف‌هایی زده از دست او عصبانی هستم. توتی هرگز در تیمی به بزرگی یوونتوس بازی نکرده و به این دلیل نمی‌تواند درک کند که کار کردن برای یک همچه باشگاه بزرگی چه معنایی دارد. وقتی شما برای یوونتوس کار یا بازی می‌کنید، همه علیه شما هستند. فقط هوادارانمان پشت سر ما هستند، در حالی که نظر عموم علیه ما ست. از این هم جلوتر می‌روم و می‌گویم این قضیه روی برخورد داوران هم تاثیر دارد، آن‌ها تقریباً می‌ترسند که چیزی را به نفع ما بگیرند.»

 

«رم تیم شگفت‌انگیزی ساخته است و دوباره به توتی تبریک می‌گویم ـ اما به خاطر کاری که در زمین انجام می‌دهد، نه برای حرف‌هایی که بیرون از زمین می‌زند. اگر شما در تیم من بودید و پس از فقط شش هفته می‌گفتید «ما دوم می‌شویم» و شما کاپیتان تیم بودید، نمی‌دانم می‌توانستید بازوبند را نگه دارید یا نه. آن‌ها درباره‌ی یک لیگ تحریف‌شده حرف می‌زنند، اما ما باید به تصویری که از لیگ خودمان در خارج ایجاد می‌کنیم هم نگاه کنیم: یک‌شنبه یک بازی زیبا انجام شد، یک نبرد واقعی که همه‌چیز در آن اتفاق افتاد. فوتبال ایتالیا دارد در اروپا رشد می‌کند، کاری که ما در جام‌ها انجام می‌دهیم گواه آن است. این چیزی‌ست که اهمیت دارد، نه این جاروجنجال‌ها.»

     
آی اسپورت
2014-10-07 13:01:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر