فهرست
نایب‌رئیس موناکو: بالاخره رونی را به خدمت خواهیم گرفت
نایب‌رئیس موناکو: بالاخره رونی را به خدمت خواهیم گرفت

نایب‌رئیس موناکو: بالاخره رونی را به خدمت خواهیم گرفت

آی اسپورت- سر الکس فرگوسن فاش کرد که در پنجره‌ی نقل و انتقالات تابستان 2013، درخواستی برای انتقال به دست رونی رسید، و همچنین در خبرها بود که موناکو پس از نصب دیوید مویس پیشنهادی را ارایه کرده است. رونی پس از آن یک قرارداد پنج سال و نیمه را با یونایتد امضا کرد که درآمد هفتگی او را به 300 هزار پوند رسانده و همچنین بازوبند کاپیتانی باشگاه و تیم ملی را نیز دریافت کرده است. اما وادیم واسیلیف نایب‌رئیس باشگاه موناکو مطمئن است که این معامله سر خواهد گرفت.

 

«یک سال قبل درباره‌ی یکی از برترین بازیکنان لیگ برتر در حال بحث بودیم، یک بازیکن انگلیسی تراز اول. پیشنهاد ما روی میز مذاکره بود، اما این موقعیت سرانجام به وقوع نپیوست. اما فکر می‌کنم روزی خواهد آمد که این اتفاق خواهد افتاد.» بریز و بپاش موناکو پس از آن‌که فصل قبل را با رتبه‌ی دوم «لیگ 1» به پایان بردند متوقف شده و خامس رودریگز و رادامل فالکائو هم از این تیم جدا شده‌اند. اما به‌رغم این‌که آن‌ها این فصل هم از نه بازی ابتدایی خود تنها سه پیروزی کسب کرده‌اند، واسیلیف عنوان می‌کند که هدفش کمک به موناکو در راه تبدیل شدن به یکی از بهترین باشگاه‌های اروپا ست.

 

«من موناکو را با هیچ باشگاه دیگری مقایسه نمی‌کنم. خواست ما این است که در نهایت به مقام قهرمانی فرانسه برسیم. این حقیقت دارد. من به شما زمان نمی‌دهم، اما ما دوست داریم هر چه سریع‌تر این کار را انجام بدهیم. ما دوست داریم یکی از باشگاه‌هایی باشیم که مرتب در لیگ قهرمانان بازی می‌کنند. فکر می‌کنم ما می‌توانیم نقش مهمی در صحنه‌ی اروپایی ایفا کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-07 13:24:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر