فهرست
مایلی کهن: خیلی وقت ها نتیجه در زمین تعیین نمی شود!/ فوتبال ضعیف ترین ورزش این ممکلت است/ با کت و شلوار تمرین کردند و ساعتی یک میلیون گرفتند
مایلی کهن: خیلی وقت ها نتیجه در زمین تعیین نمی شود!/ فوتبال ضعیف ترین ورزش این ممکلت است/ با کت و شلوار تمرین کردند و ساعتی یک میلیون گرفتند

مایلی کهن: خیلی وقت ها نتیجه در زمین تعیین نمی شود!/ فوتبال ضعیف ترین ورزش این ممکلت است/ با کت و شلوار تمرین کردند و ساعتی یک میلیون گرفتند

آی اسپورت- محمدمایلی کهن که چند روزی می شد نه بیانیه صادر کرده بود و نه مصاحبه تندی انجام داده بود، حالا بار دیگر حملاتی را برای فوتبال ایران خرج کرده و به علی دایی نیز کنایه زده است. مایلی در گفنکو با فارس مدعی شده از انجایی که در ایران نتایج گاهی در زمین تعیین نمی شوند، تیم ها در بازی های برون مرزی با مشکل روبرو هستند! 

پرسپولیس ساختار ندارد

 چه زمانی این مسائل نبوده و این مسائل همیشه در پرسپولیس وجود داشته است. از زمانی که من می‌دانم این موضوع همیشه در همه زمینه‌ها در این تیم وجود داشته و مشکل پرسپولیس این بوده که ساختار مناسب نداشته و شرح وظایف نیز مشخص نبوده است. بنابراین و با این حساب مشکل پرسپولیس این است که این باشگاه همیشه روی کاکل یک نفر می‌چرخیده و این موضوع جدیدی نیست. تأکید می‌کنم که پرسپولیس مشکل ساختاری دارد و اینکه این برود و آن بیاید نیست و سال‌ها این موضوع اتفاق افتاده و این مشکل هم حل نشده است. البته این موضوع ربطی به پرسپولیس ندارد و در استقلال هم این مشکل وجود دارد.

یگ مربی نمام نصمیم ها را می گرفت

اگر تیمی تبدیل به باشگاه شود، آن وقت باشگاه یکسری چارچوب‌های مشخصی دارد و آدم‌ها باید بر اساس آن چارچوب ها حرکت کنند و نباید این طور باشد که یک مربی یا مدیر یا هر فرد دیگری تمام تصمیمات را گرفته و به هر نحوی حرف خود را به کرسی بنشاند. تا دو ماه پیش که یک مربی تمام تصمیمات را در پرسپولیس می‌گرفت و امروز هم این داستان به نحو دیگری در حال تکرار است و برعکس شده است.

شرح وظایف باید مشخص باشد

 اگر باشگاه دارای ساختار مناسب باشد و شرح وظابف آدم‌ها مشخص باشد هیچ‌گاه این اتفاقات پیش نمی‌آید چرا که آدم‌ها بر اساس این شرح وظایف حرکت خواهند کرد و دیگر مشخص است که هر فرد چه کاری را باید انجام دهد.هیچ جای دنیا نه مربی همه کاره است و نه رئیس هیأت مدیره و نه مدیر عامل و همه بر اساس ساختارها و شرح وظایف خود عمل می‌کنند.

45 سال است پرسپولیسی ام

 حدود 20 سال در پرسپولیس حضور داشتم و 45 سال است که پرسپولیسی هستم اما واقعیت امر این است که اگر حق آب و گلی را کنار بگذاریم، اگر پرسپولیس می‌خواهد به باشگاه تبدیل شود باید ساختار و چارت مناسب داشته باشد. نباید این طور باشد که اگر امروز این تیم دولتی است و فردا خصوصی شد، وضعش بهتر شود یا برعکس. ضمن اینکه پرسپولیس نباید روی کاکل تک نفرات بچرخد، حال این تک نفر می‌خواهد سرمربی باشد یا رئیس هیأت مدیره یا مدیرعامل یا هر فرد دیگری. تا وقتی شرایط این طور باشد هر روز یک داستان و بازی جدید در این تیم ایجاد خواهد شد.

تمرین با کت و شلوار

حالا این بنده خدا که پول خرج می کند، برخی ساعتی یک میلیون تومان می گرفتند و با کت و شلوار به تمرین می آمدند و وقتی هم در تیم مقابل تیم‌شان گل می‌زند، سرشان به آسمان می‌رسید.

نتایج در زمین مشخص نمی شود!

 در خیلی از مواقع نتایج در داخل زمین مشخص نشده و شما اگر بخواهی به خودت بنازی که چندین کاپ را جمع کرده‌ای، درست نیست چون همیشه مشخص بوده که در برخی مواقع نتایج در زمین مشخص نشده است. به همین دلیل وقتی تیم‌های ما از داخل کشور پایشان را بیرون می‌گذارند دیگر موفقیتی به دست نمی‌آید و یکی از دلایل عمده‌اش همان است که گفتم. 

فوتبال ضعیف ترین ورزش این مملکت است

 کدام تیم یا باشگاه داخلی ما در آسیا موفق بوده است؟ این واقعیتی است که برخی تیم‌ها در داخل کشور به دلایل مختلف از یکسری امتیازها برخوردار هستند که باعث می‌شود تا پایشان را از کشور بیرون می‌گذارند آبروریزی به راه بیافتد. چون در خارج از کشور این آوانس‌ها وجود ندارد. د حال حاضر فوتبال به ضعیف‌ترین ورزش این مملکت تبدیل شده است. آیا واقعا باید این طور باشد؟ اما همین ضعف در بازی‌های آسیایی 2014 هم به اثبات رسید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-07 13:40:11
نظر دهید

۱ نظر
مروت جعفرپور
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۶
تو کار و زندگی نداری هی مصاحبه میکنی؟؟؟!!!!!!!
دیگه احمدی نژاد هم نیست که بهت تیم بدن .......... خخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر