فهرست

دیگو کاستا: من در مورد بازی برای اسپانیا تصمیم می‌گیرم، نه مورینیو

آی اسپورت- مهاجم سابق اتلتیکو مادرید که تا به حال در هفت بازی لیگ برتر 9 گل برای تیمش به ثمر رسانده است، از زمان ورود به استمفورد بریج با یک مصدومیت همسترینگ دست و پنجه نرم می‌کند. او برای دو بازی اسپانیا در انتخابی یورو 2016 در برابر اسلواکی و لوکزامبورگ به تیم ملی دعوت شده است؛ اما در حالی که مورینیو اعتقاد دارد که ویسنته دل‌بوسکه باید به این مهاجم 25 ساله استراحت بدهد، کاستا تاکید می‌کند که خودش درباره‌ی آمادگی‌اش حرف آخر را خواهد زد.

 

«نمی‌خواهم در میانه [دعوای اسپانیا و چلسی] قرار بگیرم. مورینیو هیچ‌چیز [درباره‌ی بازی در تیم ملی] به من نگفته است. باید این را در نظر گرفت که بسیاری اوقات، این من هستم که درباره‌ی حالم تصمیم می‌گیرم. من در این‌جا از اطمینان سرمربی و کادر فنی برخوردار ام و اگر مشکلی باشد به آن‌ها می‌گویم. اگر من مصدوم باشم، آن‌وقت بازی نمی‌کنم چون مصدومیتم بدتر خواهد شد.»

 

«من این‌جا برای بازی آماده‌ام. مشکلاتی داشته‌ام اما دارد بهتر می‌شود. من تا به حال سه بازی در یک هفته انجام داده‌ام و سرمربی [دل بوسکه] می‌داند که مشکلاتی داشته‌ام. اما در طی هفته آن‌ها را معالجه خواهم کرد.»

     
آی اسپورت
2014-10-07 14:12:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر