فهرست
حسرت یونایتدی‌ها؛ چرا لوکاکو از دست رفت؟
حسرت یونایتدی‌ها؛ چرا لوکاکو از دست رفت؟

حسرت یونایتدی‌ها؛ چرا لوکاکو از دست رفت؟

آی اسپورت – روملو لوکاکو ستاره بلژیکی اینترمیلان در جریان پیروزی ۴-۲ این تیم مقابل تورینو مرد اول میدان بود. او در حالیکه اینتر تا دقیقه ۶۲ با نتیجه ۲-۰ از حریف عقب افتاده بود با درخششی استثنایی یک کامبک رویایی را رقم زد تا اینتر ۴-۲ پیروز شود.

لوکاکو در این بازی دو گل به ثمر رساند و پاس گل دو گل دیگر تیمش را هم داد تا یک تنه اینتر را از یک شکست خانگی برهاند و سه امتیاز شیرین برای نراتزوری به ارمغان بیاورد.

لوکاکو در فاصله ۲۶ دقیقه دو گل برای تیمش زد و دو گل ساخت. او ابتدا در دقیقه ۶۴ توپ را به تیر دروازه تورینو کوبید ولی در بازگشت با ضربه سر توپ را به الکسیس سانچس تقدیم کرد تا او گل اول اینتر را بزند. سه دقیقه بعد نوبت سانچس بود که به لوکاکو پاس گل بدهد تا بازی مساوی شود.

سپس اینتر صاحب یک پنالتی شد تا لوکاکو دومین گل خود و سومین گل اینتر را به ثمر برساند. در نهایت لوکاکو با ارسال یک سانتر زیبا برای لائوتارو مارتینز چهارمین گل اینتر را ساخت. هواداران منچستریونایتد نسبت به این درخشش استثنایی لوکاکو در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های زیادی نشان دادند که اغلب حسرت آمیز بود. یونایتد این روزها وضعیت خوبی ندارد  هوادارانش بابت از دست دادن ستاره ای مثل لوکاکو ناراحت هستند.

     
آی اسپورت
2020-11-23 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر