فهرست
اشتوتگارت - بایرن مونیخ: صدر بوندس لیگا در انحصار باوارایی ها
اشتوتگارت - بایرن مونیخ: صدر بوندس لیگا در انحصار باوارایی ها

اشتوتگارت - بایرن مونیخ: صدر بوندس لیگا در انحصار باوارایی ها


آی اسپورت- بایرن مونیخ به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی اش، یکشنبه شب از سری رقابت های بوندس لیگا به اشتوتگارت سفر می کند؛ جایی که انتظار می رود پسران گواردیولا با هر سه امتیاز کامل به خانه بازگردند.


در حال حاضر بایرن مونیخ با 10 امتیاز اختلاف بیشتر نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده اش در صدر حضور دارد، اما در صورتی که موفق به برد در این بازی شوند می توانند با 13 امتیاز اختلاف به صدرنشینی شان با خیال راحت ادامه دهند.

پسران گواردیولا پس از تعطیلات نیم فصل، با برد 2-0 برابر مونشن گلادباخ، رقابت های نیم فصل دوم بوندس لیگا را استارت زدند و نخستین تیمی شدند که این فصل توانسته با سه امتیاز کامل از ورزشگاه بوروسیا پارک خارج شود.پسران گواردیولا با برد دو بر صفر در خانه ی مونشن گلادباخ، روند شکست ناپذیری های خود در بازی های خارج از خانه را به عدد 27 رساندند.


آن برد باعث شد تا روند شکست ناپذیری های بایرن در بازی های خارج از خانه ی لیگ به 27 بازی برسد و به نظر نمی رسد برای حفط این رکورد، چهارشنبه شب کار سختی داشته باشند؛ چرا که در رقابت های این فصل بوندس لیگا تنها دو بار امتیاز از دست دادند.

علاوه بر این، بایرن در شش بازی اخیرش برابر اشتوتگارت موفق به شکست این تیم شده و به دنبال شکست 3-1 ماه نوامبر در سال 2007 به بعد هرگز با دست های خالی ورزشگاه مرسدس بنز آرنا را ترک نکرده اند.

آنها همچنین در فینال فصل گذشته رقابت های دی اف بی پوکال با نتیجه ی نزدیک 3-2 برابر اشتوتگارت پیروز شدند.فرانک ریبری پس از اینکه برد اخیر تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد، حالا برای این بازی به ترکیب اصلی بازمی گردد


فرانک ریبری مهاجم فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ برای این بازی به احتمال زیاد به ترکیب اصلی بازمی گردد تا شانس باوارایی ها برای برد در این بازی بیش از پیش شود؛ پس از اینکه او به دلیل مصدومیت از ناحیه پا در برد اخیر تیمش برابر مونشن گلادباخ غایب بود. در حالی که آرین روبن در آن بازی از روی نیمکت ذخیره ها به میدان آمد و امیدوارست برای بازی چهارشنبه شب به ترکیب اصلی تیمش برگردد.

آرین روبن که در بازی اخیر تیمش برابر مونشن گلادباخ به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد، امیدوارست برای این بازی از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرددر سوی دیگر اشتوتگارت از پنج بازی اخیرش در لیگ تنها یک برد داشته و شنبه ی گذشته با حساب دو بر یک در مرسدس بنز آرنا طعم شکست را تجربه کرد.

     
آی اسپورت
2014-01-29 10:06:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر