فهرست
کولی بالی: تقصیری نداشتم اما از عابدزاده عذر می خواهم/ نمی دانستم عابدزاده یک اسطوره است
کولی بالی: تقصیری نداشتم اما از عابدزاده عذر می خواهم/ نمی دانستم عابدزاده یک اسطوره است

کولی بالی: تقصیری نداشتم اما از عابدزاده عذر می خواهم/ نمی دانستم عابدزاده یک اسطوره است

آی اسپورت- موسی کولی‌بالی بازیکن اهل مالی استقلال خوزستان این روزها بعد از اتفاقات بازی با راه آهن به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. در جریان بازی مقابل راه‌آهن احمدرضا عابدزاده در دقایق پایانی مسابقه وارد زمین شد و قصد داشت با این بازیکن برخورد فیزیکی داشته باشد. او در گفتکو با فارس در مورد این ماجرا صحبت کرده است. 

چه اتفاقی افتاد که آن درگیری‌ها در اواخر بازی مقابل راه‌آهن به وجود آمد؟

واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که احمدرضا عابدزاده وارد زمین شد. شما اگر فیلم مسابقه را نگاه کنید ما با بازی جوانمردانه توپ را به بیرون از زمین فرستادیم اما راه‌آهنی‌ها به جای اینکه توپ را به ما بازگردانند حمله‌ای را آغاز کردند. پس از آن من توپ را از محمد غلامی گرفتم و او از پشت رویم خطا کرد سپس برخوردی به وجود آمد که راه‌آهنی‌ها ناراحت شدند و در حالی که پشت من به نیمکت این تیم بود دیدم که عابدزاده قصد ورود به زمین را دارد و به سمت من می‌آید.

 اصلا احمدرضا عابدزاده را می‌شناختی و می‌دانستی او اسطوره فوتبال ایران است؟

من تا به حال برخوردی با عابدزاده نداشتم. او روی نیمکت تیمش قرار داشت و من هم پشتم به نیمکت راه‌آهن بود. اصلا مرتکب رفتار ناپسندی نشده بودم که اعضای راه‌آهن بخواهند روی سر من بریزند و کتکم بزنند من تا بعد از این اتفاق عابدزاده را نمی‌شناختم و نمی دانستم او اسطوره فوتبال ایران است خیلی متاسفم که این اتفاقات به وجود آمد. اما بنده مقصر نبودم. حالا که فهمیدم عابدزاده اسطوره فوتبال ایران است از او عذرخواهی می‌کنم هرچند که من مقصر نبودم و نباید عذرخواهی کنم. با این وجود به احترام فوتبال ایران و به خاطر زحماتی که عابدزاده برای فوتبال این کشور کشیده از او عذرخواهی می‌کنم. اکنون که فهمیدم مردم چقدر به عابدزاده علاقه دارند و او تا این اندازه مرد محبوبی است واقعا ناراحت شدم البته باز هم تاکید می‌کنم من در آن اتفاقات تقصیری نداشتم.

 در یک صحنه به سمت نیمکت راه‌آهن دویدی آیا می‌خواستی با عابدزاده برخورد کنی؟

به هیچ وجه قصد رفتن به سمت عابدزاده را نداشتم در آن صحنه که من به سمت نیمکت راه‌آهن رفتم عابدزاده از زمین خارج شده بود و اصلا او را نمی‌شناختم. شما ببینید در جریان بازی و آن اتفاقات بازیکنان راه‌آهن من را زدند و اذیتم کردند می‌خواستم سمت یکی از بازیکنان راه‌آهن بروم و از اینکه این رفتارها در قبال من انجام می‌شد بسیار ناراحت بودم.

 در بازی مقابل پرسپولیس هم بسیار عصبانی به نظر می‌رسیدی و به داور اعتراض می‌کردی چرا اینقدر عصبانی می‌شوی؟

من بازیکن بسیار آرامی هستم و اگر لیگ مالی را بررسی کنید از 30 بازی فقط دو کارت زرد دریافت کردم. فصل قبل در 16 مسابقه فقط یک کارت زرد گرفتم من اصلا بازیکن عصبی و ناراحتی نیستم شاید حالت صحبت من و نحوه حرف زدنم با سرعت زیاد باشد اما به هیچ وجه عصبی و ناراحت نبوده و نیستم. من کشور ایران را خیلی دوست دارم و در آن بسیار راحتم متاسفانه اتفاقاتی افتاده که من در آن نقشی نداشتم.

 از حضور در استقلال خوزستان راضی هستی؟

ما باشگاه بسیار خوبی داریم، استقلال خوزستان تیم بزرگی است و عوامل حرفه‌ای در آن فعالیت می‌کنند از اینکه در این تیم بازی می‌کنم بسیار خوشحالم و دوست دارم با تمام توان برای تیمم به میدان بروم.

ارتباطت با بازیکنان تیم خوب است؟

جو اهواز بسیار خوب است و مردم من را دوست دارند. با بازیکنان ایران هم بسیار صمیمی هستم و ارتباطم با محمد طیبی بیشتر از دیگران است.

 از تیم ملی ایران چقدر شناخت داری؟

شما لیگ خوبی دارید و تیم‌ها بسیار قدرتمند هستند تیم ملی ایران هم پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم بتواند در ادامه مسیر خود عملکرد قوی داشته باشند.

     
آی اسپورت
2014-10-07 16:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر