فهرست
فابرگاس: از رفتن به بارسا پشیمان نیستم
فابرگاس: از رفتن به بارسا پشیمان نیستم

فابرگاس: از رفتن به بارسا پشیمان نیستم

آی اسپورت- سسک فابرگاس، ستاره جدید چلسی، اعلام کرد از پیوستن به بارسا در سال 2011 پشیمان نیست و به خاطر ناکامی اش در سه فصل حضور در این باشگاه، از پپ گواردیولا و هواداران بارسا، کینه ای به دل ندارد.

فابرگاس در سال 2011 از آرسنال به بارسا، باشگاهی که فوتبالش را از آن آغاز کرد، برگشت اما هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند و در نهایت به لیگ برتر برگشت.  

اما او تاکید کرد که از تصمیمش برای بازگشت به بارسا پشیمان نیست و از هوادارانی که او را هو کردند، کینه ای به دل ندارد. فابرگاس به مارکا گفت:\" رویای من، بازی کردن برای بارسا بود و می خواستم آن را تجربه کنم. اهمیتی نمی دهم که خوب پیش رفت یا نه. اهمیتی نمی دهم که بقیه چه فکری می کنند. وقتی از بارسا جدا می شدم، از آنچه به دست آوردم، راضی بودم؛ چند جام بردم، در کنار دوستانم بازی کردم و در آنجا با همسرم آشنا شدم.
لحظاتی بود که خیلی فوق العاده نبودند اما من خودم را آدم قوی ای می دانم. هرگز گریه نکردم یا احساس بدی نداشتم وقتی که بخشی از هواداران من را هو کردند.\"
او همچنین در مورد رابطه اش با پپ گواردیولا، گفت:\" تنها چیزی که می توانم بگویم این است که سال فوق العاده ای را در کنار او سپری کردم. کاملا راضی بودم؛ فقط همین. من انتظاراتی داشتم که برآورده نشد اما زندگی همین است. احساس نمی کنم گول خوردم. در فوتبال، هیچ انتظاری از کسی ندارم.\"
او همچنین در مورد تفاوت فلسفه کاری مورینیو و گواردیولا، گفت:\" البته من هر دو آنها را دوست دارم. هر سبکی ارزش احترام گذاشتن را دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 16:40:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر