فهرست
کفاشیان: حضور مجیدی در تیم امید شایعه است/ اسپانسر تیم‌ملی تغییر نکرد
کفاشیان: حضور مجیدی در تیم امید شایعه است/ اسپانسر تیم‌ملی تغییر نکرد

کفاشیان: حضور مجیدی در تیم امید شایعه است/ اسپانسر تیم‌ملی تغییر نکرد

آی اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال درباره اردوی تدارکاتی پرتغال گفت: شرایط تیم ملی در اردوی پرتغال مناسب است و برنامه‌های تیم ملی نیز به طور منظم و از پیش تعیین شده پیش می رود.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، وی در ادامه با تکذیب حضور فرهاد مجیدی در تیم امید تصریح کرد: روز گذشته بازیکن سابق استقلال تنها برای یک کار اداری به دفتر من آمده بود، هیچ صحبتی در مورد حضور او در تیم ملی و همچنین تیم امید نشده است. نمی دانم این شایعات کجا شکل می گیرد اما مجیدی فعلا در حال گذراندن دوره های مربیگری اش است و تصمیمی در مورد حضور ایشان در کادر فنی تیم های ملی نداریم.

کفاشیان با اشاره به موضوع علی کریمی و مدرک مربیگری دستیار کی روش گفت: همان‌طور که قبلا گفته ام علی کریمی کارهایش را به کمیته آموزش سپرده است و این کمیته قرار است تا کارهای وی را پیگیری کند.

کفاشیان در مورد حضورش در نمایشگاه بین المللی تصریح کرد: همراه اول اسپانسر تیم ملی تا پایان امسال باقی خواهد ماند از این رو به غرفه این شرکت آمدم تا ضمن بازدید صحبت‌هایی را در مورد نحوه حمایت از تیم ملی انجام دهیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-07 18:01:52
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
خیلیم دلت بخواد
علی
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
باید در فوتبالی که توش به جاعلان کارت پایان خدمت فرصت حضور در تیم های دیگه ی فوتبال رو میدن گل گرفت.این خود تبعیض و دادن رانت به خلافکاران پولدار هست اگه یه جوون ساده مثل من این کار رو می کرد الان داشتن تو دیوان عالی اقدام بر علیه امنیت ملی رو به نافش می بستن.متاسفم. نه تنها از این فوتبال خسته شدم که از این جامعه ی کثیف پول محور هم خسته شدم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر