فهرست
خاطرات خوب پرسپولیس از امارات؛ فقط برد!
خاطرات خوب پرسپولیس از امارات؛ فقط برد!

خاطرات خوب پرسپولیس از امارات؛ فقط برد!

آی اسپورت – پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید روز 21 شهریور با الاهلی عربستان بازی کند. البته این بازی باید در امارات برگزار شود. پرسپولیسی‌ها از بازی در امارات خاطرات خوبی دارند. این تیم در مرحله گروهی همین تورنمنت با الوحده امارات همگروه بود و در بازی رفت که در امارات برگزار شد با نتیجه 3 بر دو میزبان را شکست داد. قبل از این مسابقه آخرین بازی پرسپولیسی‌ها در امارات به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2012 برمی‌گردد.

پرسپولیس با الشباب امارات در یک گروه بود که توانست با 3 گل ایمون زاید، مهرداد پولادی و حسین بادامکی حریف اماراتی را در خاکش شکست بدهد. در کل پرسپولیس در سال‌های اخیر در خاک امارات نتایج خوبی گرفته و هواداران این تیم امیدوارند این بار هم در این کشور نتیجه خوبی بگیرد. هر چند این بار حریف عربستانی است اما کیفیت خوب زمین‌های امارات و تعداد زیاد ایرانی‌های ساکن این کشور شرایط بهتری را نسبت به عمان برای تیم‌های فراهم می‌کند.

۳۹ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-23 12:23:00
نظر دهید

۱۳ نظر
عبد الرحمن عموری
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۲۵
بهترین خاطره پرسپولیسیها از امارات بازی استقلال -العین بود
مارال
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
خیلی مسخره است که یک ایرانی به خاطر هو شدن هموطن هاش و مسخره کردنشون خوشحال شه من که دوست داشتم همونه لحظه اون عربا نابود شن . بعدم بهتره از طرف خودت حرف بزنی تا اینکه جمع ببندی !!!!!
ما تو آسیا # همه باهمیم
عبد الرحمن عموری
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
یه سر به اینستاگرام لیدر های باشگاه استقلال بزن همه چیز دستگیرت میشه
۵
سما
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
بهترین خاطره منم همین بود اصلانم از این اتحاد مزخرف ملی که حاصل چرندیات خیابانیه خوشم نمیاد اگه همه با هم متحدیم پس چرا صدا و سیما تبعیض قائل میشه بعد از صعود استقلال از مرحله پلی اف بر طبل شادانه میکوبه ولی پرسپولیس هر مرحله که میاد بالا مجریا انگار باباشون مرده
۷
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
بعضی از طرفداران پرسپولیس «آبرو بر» هستند تا «آبرو خر» . عزیز دل ، طعنه زدن هم به حدی داره
۳
matt1982
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
مطمئنا شما پرسپولیسی نیستی
۲
مارال
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
در جواب سما
فک کنم کلا تو بویی از ایرانی بودن نبردی ی کم خجالت بکش از این کامنت بی منطقی که گذاشتی بعدم تو مزخرفتی و فکرت نه اتحاد ما !!!!!
مارال
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۳۵
ایشالا میبریم و همونجا این عربا رو نابود میکنیم .
❤❤❤❤❤❤
سما
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
من معذرت میخوام بخاطر توهین به اتحاد شما و سایر متحدینتون که پارسال رفته بودین تو پیج الهلال که بگن پرسپولیس محروم بوده از نقل و انتقالات زمستونی. اساسا مفهوم هواداری تو همه جای دنیا همینه عشق به تیم خودت و نفرت از تیم حریف این تعارا=فات الکی هم مال ما ایرانیاست که چشم دیدن همو نداریم فقط رو مصلحت حرف میزنیم الان پرسپولیسیا خیلی خوشحالن بخاطر 2 ستاره جعلی استقلال تو آسیا؟
۴
مارال
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
نه خوشحال نیستم که هیچ خیلیم بدم میاد ولی تو از دو ستاره تیم عربی خوشحال میشی یا ایرانی ؟؟ از برد تیم عربی خوشحال میشی یا ایرانی ؟؟ از از خار شدن تیم عربی خوشحال میشی یا ایرانی ؟؟ از شکست تیم عربی خوشحال میشی یا ایرانی ؟؟ از محبوبیت تیم عربی خوشحال میشی یا ایرانی ؟؟
من با تمام وجودم از عربا بدم میاد و دوس ندارم یکیشونو تو زندگیم ببینم !!!
حالا ی کم فک کن سما جان
❤❤❤❤❤❤✌
۹
شاهین
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۱۴
مارال خانم در تمام کشور های متمدن به آدمی مثل شما میگن نژاد پرست. من هم امیدوارم با کسی مثل شما در زندگی روبرو نشم‌. تحمل یه نژاد پرست واقعا وحشتناکه.
مارال
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
شاهین جان آره من هم نژاد پرستم هم متعصب ولی بیشترین حساسیتم هم روی عرباست چون ازشون متنفرم و منم امیدوارم که هیچ وقت با آدمای بی غیرتی مثل شما رو به رو نشم چون تحمل همچین آدمایی برای من غیر ممکن است.
۶
امید از تفت
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
یکی از عوامل اثرگذار در سرنوشت این بازی، آب و هوا و گرمای شرجی امارات است و پرسپولیس باید یک هفته قبل بازی، در امارات اردو بزنه تا هم با شرایط آب و هوایی عادت کنه و هم تمرینات متمرکزی را داشته باشه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر