فهرست
نگاهی به ادعاهای منصوریان: چقدر خوبم من!
نگاهی به ادعاهای منصوریان: چقدر خوبم من!

نگاهی به ادعاهای منصوریان: چقدر خوبم من!

آی اسپورت- علیرضا منصوریان به خاطر شغل مهمش روی نیمكت تیم پرهوادار استقلال بیشتر از همیشه زیر ذره‌بین قرار دارد و هر تك جمله او مورد ارزیابی دقیق مردم و رسانه‌ها قرار می‌گیرد. جدای مسائل فنی كه بحث مربوط به خودش را دارد، واقعیت آن است كه منصوریان فعلا در حوزه ادبیات، گفتار و مصاحبه‌هایی كه انجام می‌دهد نتوانسته نمره قبولی بگیرد. سرمربی استقلال این روزها به خاطر كلمات و عبارات عجیبی كه به كار می‌برد سوژه شده، اما حتی درونمایه و محتوای خیلی از حرف‌های او هم بحث‌برانگیز است. منصوریان در این مدت دست به خودستایی‌های زیاده زده و تا جایی كه می‌توانسته برای خودش نوشابه باز كرده است. شاید این‌طور به نظر برسد كه او قصد دارد كم و كاستی‌های احتمالی كادر فنی‌اش را با چنین ترفندی پر كند. این شما و این هم بخش مختصری از ستایش‌های منصوریان از خودش!

  «تیم نفت صخره‌ای است که خودم آن را ساختم. امیدوارم از این صخره در جام حذفی عبور کنیم. به غیر از این در مورد هیچ فضای دیگری صحبت نمی‌کنیم»؛ حالا بگذریم كه نفت در زمان گل‌محمدی هم انصافا تیم خوبی بود، اما تا به حال دیده نشده گواردیولا هم در مورد بارسای طلایی دوران خودش این‌طوری حرف بزند!

«یک مقدار جوانمردی نیست که حرف از تمرین‌دهنده خارجی در تیم ما شود. طراحی تمرین تیم ملی دست ما بوده و من مربی جدیدی را به کادر اضافه نمی‌کنم»؛ جمله مبهم منصوریان در مورد طراحی تمرینات تیم ملی سروصدای زیادی راه انداخت. آیا منظور او همین تیم بزرگسالان با هدایت كارلوس كی‌روش بوده؟

«وحید امیری دو سال پیش مثل درختی بود كه شاخ و برگ اضافه داشت و حالا در تیم ملی حضور دارد. او به هر تیمی برود مالكیت خصوصی‌اش مال من است، چون من او را به تیم ملی فرستادم»؛ یعنی محال است فرگوسن در مورد كریس رونالدو این‌طوری حرف بزند.

«ظاهرا پیشنهاد انگلیسی من به برخی دوستان فشار آورده است. به هر حال باید بگویم که من این پیشنهاد را داشته‌ام! وقتی فوتبالیست‌های ما به اروپا می‌روند، قطعا در مربیگری هم می‌شود چنین اتفاقی رخ بدهد»؛ این هم یك سند خیلی محكم برای اثبات پیشنهاد داش علی از انگلیس!

«من همین جا قول می‌دهم پیام صادقیان در پایان فصل به تیم ملی بازگردد. می‌خواهیم پیام آماده را تحویل پرسپولیس و تیم ملی بدهیم»؛ ظاهرا منصوریان زیادی روی توانایی‌های خودش حساب كرده بود. الان 14ماه از این مصاحبه می‌گذرد، صادقیان بعد از نفت دو تیم دیگر هم عوض كرده و البته فرسنگ‌ها با تیم ملی فاصله دارد!

«کی‌روش همکار و دوست صمیمی من است و اکنون به عنوان برادر بزرگ من محسوب می‌شود»؛ ادعای همیشگی رفاقت خاص با سرمربی تیم ملی. یكی از افتخارات منصوریان این است كه كی‌روش را به اسم كوچكش یعنی «كارلوس» صدا می‌زند!

«با قرارداد من نباید به هواداران توهین شود. با وجود علاقه من به استقلال باید شأن مربیگری‌ام حفظ شود. قرارداد من شأن هواداران استقلال است. اصول حرفه‌ای من ایجاب می‌کند در قرارداد من شأن هواداران استقلال هم رعایت شود. از نظر من رقم قرارداد مربیان بر عملکرد آنها تأثیر دارد.» منصوریان مدعی بود اگر دستمزد كمی از استقلال بگیرد، شأن هواداران این تیم زیر سوال رفته است. با همین استدلال برای لیگ شانزدهم قراردادی یك میلیارد تومانی با «داش علی» بسته شد!

 

همشهری ورزشی

۲۷ ۵  
آی اسپورت
2016-12-22 15:37:00
نظر دهید

۵ نظر
رحمان
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
ق مثل قاضی
جاوید
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
خداوکیل استند آپ کمدیِ قهاری میشه ، خیلی حرفاش رو نِروِ ... بسه دلقک بازی ،تیمو کردی سیرک مسخره ،برو دیگه‌ حالمونو بهم زدی !!!
میلاد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۴
بیشترین چیزی که حرص آدمو درمیاره اینه که در مورد بازیکنای قبلی نفت و تیم امید طوری حرف میزنه و میگه اینا شاگردای من بودن که یکی ندونه فکرمیکنه منصوریان بیست ساله داره مربیگری میکنه و کسایی مثل بیرانوند و امیری رو از نونهالان تمرین داده تا الان!خیلی کمبود داره این بنده خدا.دوربین و میکروفون که میبینه حالش بد میشه.ولی کلا لیگ رو جذاب کرده خدانکنه اخراجش کنن
۹
منتقد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۳۹
خیلی برام عجیب است که اینقدر دوست داره متفاوت حرف بزنه در حالی که ادبیات فوتبال ادبیات ساده ای است... چندتا از گاف های امشب منصوریان:
1. اولین مساله ای که باید بهش پردازش بشه!! یعنی چی برادر من این جمله؟! چرا نمیگی اولین مساله ای که باید بهش بپردازیم؟!!
2. {دقیقه یک پنالت نبود!} پنالت آقای منصوریان؟! { نقطه پنارتی رو نشون داد!} پنارتی؟!
3. {می دونستم تیم نفت روی چه نقطه هایی قوت داره} منظورش اینه نفت چه نقاط قوتی داره!
4. {ما توی شرح وظایف و دیسیپلن کارمون و انضباط کاریمون دچار مشکل شدیم!} یعنی چی این جمله؟!!
5. {یه مقدار توی شرح وظایف و احساس مسئولیت نسبت به پوزیشنی که داشتیم ایراد داشتیم!} یعنی چی؟!
6.{ از هواداران وقتی رد می شدیم خجالت زده شدیم!} چرا پیچیده اش میکنی آقای منصوریان؟! بگو شرمنده هواداران شدیم همین!
7. {هوادار ما باید آستانه تحمل داشته باشه} این جمله ناقص است و قطعن منظور آقای منصوریان آستانه تحمل بالاست!
8. {تنها راه پیش روی ما رفع ابهام و رفع ایراد است} رفع ابهام از چی آقای منصوریان؟!
محسن
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
واکس نزن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر