فهرست
روی کین: فرگوسن می خواست شماره 7 را من بپوشم، نه بکام
روی کین: فرگوسن می خواست شماره 7 را من بپوشم، نه بکام

روی کین: فرگوسن می خواست شماره 7 را من بپوشم، نه بکام

آی اسپورت- روی کین، کاپیتان سابق باشگاه منچستریونایتد، فاش کرد که بعد از خداحافظی اریک کانتونا، سرالکس فرگوسن قصد داشت پیراهن شماره 7 را به او بدهد.

روی کین در کتاب زندگی نامه جدیدش با عنوان \"نیمه دوم\"، در مورد اتفاقات مختلف دوران حضورش در منچستریونایتد، از جمله ماجرای پیراهن شماره 7 این باشگاه بعد از خداحافظی اریک کانتونا، صحبت کرد.

او نوشت:\" در یونایتد توانایی و استعداد اهمیت بالایی دارد. در این باشگاه شماره 7 نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. وقتی اریک کانتونا در سال 97  از فوتبال خداحافظی کرد، دو مساله در باشگاه مطرح شد: کاپیتان و نیز شماره 7 بعدی باشگاه.

در مورد کاپیتانی مطمئن بودم که به من می رسد اما شماره 7 را افرادی همچون کانتونا و قبل تر، \"برایان رابسون\" و \"جورج بست\" به تن کرده بودند. فرگوسن مرا به دفتر خودش دعوت کرد و از من خواست که این شماره را انتخاب کنم. او به من گفت که می داند که بکام تا چه حد دوست دارد این شماره به او برسد اما او دوست ندارد چنین اتفاقی رخ دهد و از من خواست که این مسئولیت را قبول کنم.

من از زمانی که به یونایتد آمدم، شماره 16 را می پوشیدم و از این انتخاب راضی بودم. هیچگاه خودم را شایسته پوشیده پیراهن شماره 7 نمی دانستم و از نظر من بکام کاملا این شایستگی را داشت. از فرگی خواستم که این شماره را به بکام بدهد. پس از بکام نیز کریس رونالدو صاحب این شماره شد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 19:15:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر