فهرست
چلسی - وستهام: طلسم دوازده ساله ی استمفوردبریج شکسته می شود؟
چلسی - وستهام: طلسم دوازده ساله ی استمفوردبریج شکسته می شود؟

چلسی - وستهام: طلسم دوازده ساله ی استمفوردبریج شکسته می شود؟


آی اسپورت- سه تیم بالانشین لیگ برتر انگلیس، اخیرا در این رقابت ها توقف ناپذیر بوده اند؛ بنابراین چلسی امیدوارست بتواند همچنان به فرم خوبش برابر وستهام ادامه دهد.

پسران ژوزه مورینیو در کنار آرسنال صدرنشین هر پنج بازی اخیرشان در لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشته اند در حالی که منچستر سیتی تیم دوم جدول هفت بازی اخیرش را برده، با توجه به این موضوع که چلسی تنها دو امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد.

-

آبی پوشان استمفوردبریج لندن، هر پنج بازی اخیرشان در لیگ برتر را برده اند و تیمی بسیار آماده نشان می دهندآنها همچنین در آستانه ی این دیدار خانگی با اعتماد به نفس کاملی به میزبانی وستهام می روند؛ چرا که تیم میهمان از 9 بازی اخیرش در مجموع رقابت ها فقط یک برد گرفته.

وستهام همچنین از سال 2002 به بعد موفق نشده در ورزشگاه استمفوردبریج لندن بردی کسب کند و از هشت بازی اخیرش با چلسی، هفت بار تن به شکست داده. دیدار رفت این دو تیم هم در ماه نوامبر با برد سه بر صفر چلسی در آپتون پارک به پایان رسید.

فرانک لمپارد در آن بازی دو گل از سه گل تیمش را برابر باشگاه سابقش به ثمر رساند. تولد 51 سالگی مورینیو یکشنبه شب با صعود تیمش به مرحله پنجم رقابت های اف ای کاپ همراه بود؛ در حالی که وستهام با توجه به حذف در مرحله سوم برابر ناتینگام فارست بیشتر استراحت داشته.

-

فرانک لمپارد با زدن دو گل در بازی رفت این دو تیم، هر سه امتیاز بازی را به حساب چلسی واریز کردفرناندو تورس همچنان از  ناحیه زانو مصدوم بوده و در دسترس نیست، در حالی که نمانیا ماتیچ احتمالا  پس از بازگشت از بنفیکا برای نخستین بار در ترکیب اصلی در لیگ به میدان خواهد رفت. محمد صلاح، که یکشنبه عصر از باسل راهی چلسی شد به احتمال زیاد برای این بازی در دسترس نیست.

-

فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی چلسی همچنان با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می کنددر سوی دیگر سم آلردایس می تواند تقریبا با تیمی کامل به میهمانی چلسی در لندن برود و تنها جو کول و وینستون رید نمی توانند اجازه بازی کردن برابر باشگاه سابق شان را ندارند.

-

نوچرینو از باشگاه میلان راهی وستهام شد در حالی که بوریلیو برای پیوستن به وستهام،مجبور به ترک باشگاه رم شد


آلردایس همچنین می تواند برای این بازی از دو خرید جدیدش یعنی مارکو بوریلو و آنتونیو نوچرینو استفاده کند.

     
آی اسپورت
2014-01-29 10:50:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر