فهرست
درخشان: درباره درگیری حقیقی و باقری اطلاعی ندارم/ حسینی باید یاد بگیرد هر چیزی را به زبانش نیاورد/ جواب بعضی دوستان را دوست خوبم مایلی کهن می دهد!
درخشان: درباره درگیری حقیقی و باقری اطلاعی ندارم/ حسینی باید یاد بگیرد هر چیزی را به زبانش نیاورد/ جواب بعضی دوستان را دوست خوبم مایلی کهن می دهد!

درخشان: درباره درگیری حقیقی و باقری اطلاعی ندارم/ حسینی باید یاد بگیرد هر چیزی را به زبانش نیاورد/ جواب بعضی دوستان را دوست خوبم مایلی کهن می دهد!

آی اسپورت- حمید درخشان روزهای پر مشغله ای را سر می کند. پس از باخت به سپاهان مصاحبه ی حسینی حاشیه جدیدی برای پرسپولیس به وجود آورد و خبر درگیری حقیقی با مربی دروازه بان های پرسپولیس یعنی نادر باقری تکمیل کننده این اتفاقات بوده است. گفتگو با حمید درخشان را در زیر می توانید بخوانید:


حاشیه جدیدی در تیم تان به وجود آمده و حقیقی و نادر باقری در کیش با یکدیگر دعوا کرده اند...

من در این مورد خبر ندارم و باید ببینم چه اتفاقی رخ داده است, بعد از حضور در کیش در این مورد اظهار نظر می‌کنم.


یک بازیکن سیرالئونی هم قرار است در تمرینات تان حضور یابد...
 

بله، این بازیکن پنج‌شنبه به ایران می‌آید تا او را مورد تست فنی قرار بدهیم تا ببینیم چه سطحی دارد.


گفته می شود این بازیکن 2 میلیارد تومان قیمت دارد...
 

 مسلماً اگر بازیکنی کیفیت لازم را داشته باشد پول خوب هم می‌گیرد،  باز هم تأکید می‌کنم که باید از نظر فنی این بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم.


حسینی هم از شما عذرخواهی کرده است...
 

 حسینی باید بداند در چه تیم بزرگی بازی می‌کند و پیراهن چه تیمی را پوشیده است. او باید یاد بگیرد که هر چیزی را به زبان نیاورد.


امکان دارد او را ببخشید؟!
 

 باید کمی فکر کنم و بعد تصمیم‌گیری کنم.چرا با تیم به کیش نرفتید؟ 
 

 کمی کار شخصی داشتم و مجبور شدم امروز به کیش سفر کنم.


دیروز هم افشین پیروانی مصاحبه تنید علیه شما انجام داد...

من جوابی ندارم بدهم، جوابم بدهم تیم را ببرم به حاشیه هرگز این کار را نمی‎کنم ضمن اینکه بچه ها یواش یواش جوابشان را می دهند. در پرسپولیس رفقایی هستند که پاسخ بی منطقی را ازمن بهتر بلدند، مثل دوست خوبم محمد مایلی کهن. 

 3 بازی متوالی هم در تهران دارید...

سه بازی پشت سرهم در تهران داریم، مقابل سایپا، پیکان و گسترش فولاد بازی می کنیم و بعد بازی با استقلال داریم. من همه تلاشم را برای برد پرسپولیس می کنم اما اینکه بیایم و بگویم که 9 امتیاز می گیریم، اصلا اینگونه نیست و من بازی به بازی، هفته به هفته درباره تیمم و بازی تیمم حرف می زنم. الان اگر بگویم سه بازی را می بریم، مطمئن باش اگر یکی از سه بازی را مساوی کنیم همین آقایان با انتقادهایشان تیم را خراب می کنند. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-10-07 19:11:18
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۹
چه ترکیب قشنگی؛ مایلی، درخشان، رهبری فرد وعلی کریمی و ...

مافیا عصر جدید ....!
مشروح
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۶
چطور وقتی خودت تیم دایی رو می کوبیدی منطقی بود حالا انتقادات بقیه شده بی منطقی؟
-
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۸
ما هوادارا هم جواب تو و مایلی کهن میدیم ... مگه ادعا نکردی با همین بازیکنا پرسپولیس رو می تونی قهرمان کنی ... با دفاع اتوبوسی حتما می خوای جام بیاری
علی
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
باید در فوتبالی که توش به جاعلان کارت پایان خدمت فرصت حضور در تیم های دیگه ی فوتبال رو میدن گل گرفت.این خود تبعیض و دادن رانت به خلافکاران پولدار هست اگه یه جوون ساده مثل من این کار رو می کرد الان داشتن تو دیوان عالی اقدام بر علیه امنیت ملی رو به نافش می بستن.متاسفم. نه تنها از این فوتبال خسته شدم که از این جامعه ی کثیف پول محور هم خسته شدم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر