فهرست
غافلگیری الهلال؛ استقلال دوحه را پیشنهاد داد
غافلگیری الهلال؛ استقلال دوحه را پیشنهاد داد

غافلگیری الهلال؛ استقلال دوحه را پیشنهاد داد

آی اسپورت – بعد از اعلام رای AFC در مناقشه عربستان و امارات با قطر، گزینه استقلال برای میزبانی از الهلال تغییر کرد. با رای کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‎های عربستانی و اماراتی باید در قطر به مصاف نمایندگان این کشور بروند و گفته می‎شود کشورهای عربستان و امارات که پیش از این تهدیده به کناره‎گیری از لیگ قهرمانان آسیا کرده بودند رای AFC را پذیرفته‎اند. با این اتفاق، امروز استقلالی‎ها هم که قبلا کشورهای آسیای میانه را برای میزبانی از الهلال انتخاب کرده بودند تصمیم گرفتند دوحه را برای بازی با الهلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کنند. حالا باید دید واکنش AFC و مسئولان باشگاه الهلال به این اتفاق چیست. آنها همین رای کنفدراسیون فوتبال آسیا را هم با اکراه پذیرفته‎اند و برای آنها بازی با استقلال در دوحه اصلا اتفاق خوبی نیست و احتمالا باید منتظر سنگ‎‌اندازی‎های آنها در این راه باشیم.

۶ ۶  
آی اسپورت
2018-01-28 19:12:00
نظر دهید

۶ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
همه تیمهای ایرانی باید دوحه را انتخاب کنند چون هم به لحاظ سیاسی به نفع ماست و هم به لحاظ ورزشی و اقتصادی. قطر پروازهای روزانه و مستقیم به ایران داره و بهترین ورزشگاهها هم را داره. البته ازبکستان و ترکمنستان هم خیلی خوبه ولی اونها با لابی عربها میزبانی را قبول نمی کنند ولی قطر بخاطر مشکلات سیاسی با عربستان، مشتاقانه میخواد میزبان تیمهای ایرانی باشه. ضمن اینکه تیمهای عربستانی بخاطر منع سفر به قطر، هیچ هواداری هم نخواهند داشت برعکس امارات و عمان که عربها سر و صدای زیادی به پا می کنند.
دوپینگی کسی بود که
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
خوابید و دیگه صبح رو ندید.
دوپینگی ها
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
دو نفر بودند که خوابیدند و بلند نشدند و دومیش رو سخنگوی قوه قضاییه هم تایید کرد که مواد و الکل رو با هم زده بوده
Hasan
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۶
وقتی اسطورتون رو میگن دوپینگی چون ثابت شده بود ولی شما تنها دنبال تهمت به مرده هستید کسی که نیست تا از خودش دفاع کنه
۴
خسته
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
واقعا خجالت نمیکشید؟
اینجا جای این حرفاست؟
متاسفانه فرهنگ هواداری در ایران به قدری پایین اومده و هواداران به حدی بی شخصیت و بی غیرت شدن که فهم و شعور و درک کافی برای فرق گذاشتن بین کل کل و لجن پراکنی رو نمیدونن.
یکی میاد به مرحوم حجازی فحش میده، لمپن دومی به جای سکوت میاد نوروزی رو میگیره به فحش، اون یکی توی فرودگاه گروه ارکستر فحش به اموات تیم مقابل رو ترتیب میده!
یعنی خاک بر سر ملتی که خودش احترام خودش رو نگه نمیداره!
بعد دهنشون رو تا بناگوش باز می کنند و حرف از فرهنگ دو هزار و پانصد ساله میزنن!
شما فرهنگ دو و نیم ساله هم ندارید چه برسه به دو هزار و پانصد ساله!
عالیجناب سرخپوش
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳
البته امیدوارم ( واقعا" که نه ولی بالاخره امیدوار بودن چیز خوبی است ) که این اقدام رسمی باشه نه فرمالیته و برای دلخوش کردن ما . فراموش نکنیم که تعیین میزبان شرایط خودش رو داره که اولین موردش هماهنگی و کسب موافقت میزبانه . قبول دارم که قطر با شرایط فعلی حتما" موافقت میکنه ولی شک دارم مقامات فوتبالی ما چنین کاری رو درست و درمون انجام داده باشن . در هر صورت این اقدام به شرط اجرایی شدن و بیرون آمدن از مرحله حرف کاملا" عربستانی ها رو تو آمپاس میزاره و همه جوره به نفع نمایندگان ماست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر