فهرست
گزارش تمرین سرخ‌پوشان در کیش
گزارش تمرین سرخ‌پوشان در کیش

گزارش تمرین سرخ‌پوشان در کیش

در زمانی که بازیکنان آقا وسط بازی می‌کردند پیام صادقیان که مدت زیادی به دنبال توپ می‌دوید با خنده به بازیکنان گفت که حالا همه رونالدو شده‌اند!

آی اسپورت- تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جزیره کیش از ساعت 17:45 در زمین المپیک این جزیره برگزار شد که این تمرین با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* هوای جزیره کیش به شدت شرجی است اما در زمان تمرین سرخپوشان شرایط آب و هوایی در وضعیت بهتری قرار داشت.

* پیش از شروع تمرین سوشا مکانی و محمد عباس‌زاده با توپ فوتبال والیبال بازی کردند.

* رضا نورمحمدی که در بازی با سپاهان مصدوم شده بود امروز پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد اما پشت پای چپ این بازیکن بانداژ شده بود.

* در زمانی که بازیکنان آقا وسط بازی می‌کردند پیام صادقیان که مدت زیادی به دنبال توپ می‌دوید با خنده به بازیکنان گفت که حالا همه رونالدو شده‌اند!

* به دلیل تاریکی هوا تمرین پرسپولیسی‌ها در زیر نور انجام شد.

* جلالی رئیس سازمان ورزش جزیره کیش امروز در تمرین پرسپولیسی‌ها حاضر بود.

* چهار دروازه‌بان در تمرین پرسپولیس حضور داشتند که به جز نیلسون و سوشا مکانی دو دروازه‌بان جوان هم زیر نظر نادر باقری تمرین کردند.

* تمرین پرسپولیسی‌ها با صحبت‌های حسین عبدی آغاز شد که این مربی 5 دقیقه برای بازیکنان پرسپولیس صحبت کرد.

* حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز هم غایب بود چرا که این مربی قرار است امشب به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود.

* بعد از صحبت‌های عبدی بازیکنان عکس دسته‌جمعی گرفتند.

* گرم کردن بازیکنان با پاس‌های کوتاه و زیر نظر مسعود مؤمنی مربی بدنساز این تیم انجام شد که به دلیل فرد بودن بازیکنان حسین عبدی خودش هم در تمرین حاضر شد و با هادی نوروزی پاس‌کاری می‌کرد.

* حدود 30 تماشاگر با حضور در ورزشگاه المپیک کیش تمرین سرخپوشان را زیر نظر داشتند.

* احمد نوراللهی، میثم حسینی و رضا حقیقی غایبان امروز تمرین پرسپولیس بودند که نوراللهی در تمرین تیم ملی امید حضور دارد و میثم حسینی و رضا حقیقی به دلیل مسائل انضباطی در تمرین سرخپوشان حضور نداشتند.

* ‌حمید علی‌عسگری تنها بازیکن مصدوم پرسپولیس بود که با بازیکنان تمرین نکرد و روی نیمکت‌ نشسته بود این بازیکن دقایقی به صورت خصوصی با محمود خوردبین صحبت کرد.

* شایعه بخشش میثم حسینی در تمرین امروز پرسپولیسی‌ها شنیده می‌شد. گفته می‌شود این بازیکن با دادن تعهد کتبی قرار است به جمع سرخپوشان در جزیره کیش اضافه شود.

* مهدی دغاغله مهاجم پرسپولیس امروز زیر نظر بدنساز این تیم امروز به صورت اختصاصی دور زمین دوید.

*  پاس‌های کوتاه و سالم از دیگر تمرینات امروز پرسپولیسی‌ها بود که حسین عبدی تأکید ویژه‌ای داشت این پاس‌ها روی زمین باشد و اگر بازیکنی پاسی را خراب می‌کرد برای تنبیه باید دراز و نشست انجام می‌داد.

* حسین عبدی در دقایقی از تمرین به مهدی فاطمی و افشین اسماعیل‌زاده تذکر داد که در تمرین کمتر حرف بزنند.

* هاشم حسینی سرپرست تیم پدیده فوتبال خراسان رضوی و بهنام ابوالقاسم‌پور سرپرست تیم راه‌آهن هم در تمرین سرخپوشان حضور یافتند که ابوالقاسم‌پور با خنده می‌گفت الان خبرنگاران اعلام می‌کنند که مسئولان دیگر تیم سیاسی هم به تمرین پرسپولیس آمدند!

*  فوتبال در زمین و در قالب دو تیم سفید و نارنجی از دیگر تمرینات امروز پرسپولیسی‌ها بود که این تمرین زیر نظر حسین عبدی انجام شد و او چندبار بازی را قطع کرد تا نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کند.

     
آی اسپورت
2014-10-07 20:16:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر