فهرست
فابرگاس : آزارد مسی چلسی است
فابرگاس : آزارد مسی چلسی است

فابرگاس : آزارد مسی چلسی است

آی اسپورت- سسک فابرگاس اعتقاد دارد که آزارد برای چلسی همان نقش مسی در بارسلونا را ایفا می کند. آزارد برای سه سال با مسی، برنده سه توپ طلا هم بازی بوده است. او همچنین این فصل در کنار ادن آزارد بازی کرده است. در حالی که فابرگاس در بازگشت به لیگ جزیره فصل فوق العاده ای را پشت سر می گذارد، آزارد هم نقشی تعیین کننده برای آبی های لندن داشته است. او در دیدار این هفته تیمش در برابر آرسنال یک پنالتی به دست آورد و خودش آن را وارد دروازه تیم حریف کرد. او به رادیو کوپ گفت:\" او ارتباط بین خط حمله و خط میانی ماست. او مسی تیم ماست و بود و نبودش تغییر زیادی در تیم ایجاد می کند. ما تیم جوانی داریم، اما نسبت به آینده بسیار امیدواریم.\"

پیش از بازی آرسنال و چلسی در باره حضور فابرگاس در برابر تیم سابقش که 8 سال در آنجا بازی می کرده، صحبت زیادی شده بود. وقتی تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن فابرگاس بی نتیجه ماند، چلسی موفق شد او را به خدمت بگیرد. اما فابرگاس فاش کرد که تیم سومی هم در این بین می خواسته او را به خدمت بگیرد.

او ادامه داد:\" من همیشه در تیم هایی که دوست داشته ام بازی کرده ام. در پایان فصل پیش به نطرم آمد که چلسی بهترین انتخاب من می تواند باشد. همیشه به بازگشت به انگلستان فکر می کردم. با مورینیو صحبت کردم و به نظرم بهترین گزینه آمد. قرار ما را مدیربرنامه های من تنظیم کرد. با مورینیو تلفنی صحبت نکردم. ما با هم رو در رو صحبت کردیم و او بلافاصله من را متقاعد کرد. ما با هم صادق بودیم. اتفاقات گذشته را کنار گذاشتیم و پس از صحبت با او تصمیمم را گرفتم. در کل من 3 پیشنهاد از انگلستان داشتم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-07 21:24:10
نظر دهید

۱ نظر
هوادارچلسی کبیر
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
میبوسمت فابی-شیوه بازی هازاردکاملاشیوه بازی مسیه البته خیلی مونده تابه مسی برسه-ولی میرسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر