فهرست
میراندا : برزیل باید با بهترین ها بازی کند
میراندا : برزیل باید با بهترین ها بازی کند

میراندا : برزیل باید با بهترین ها بازی کند

آی اسپورت- مدافع تیم ملی برزیل فکر می کند که بازی ژیلت سوپرکلاسیکو که روز شنبه بین برزیل و آرژانتین برگزار می شود، بازی است که می تواند به آنها کمک کند تا فاجعه جام جهانی را به دست فراموشی بسپارند. سلسائو بعد از شکست 1-7 در جام جهانی برزیل در ماه جولای، حالا به دنبال بازسازی خود است. و مدافع اتلتیکو مادرید فکر می کند که یک دیدار با نایب قهرمان جام جهانی دقیقا همان چیزی است که می تواند اعتماد به نفس مجدد را به تیم دونگا بازگرداند.

او در کنفرانس خبری در پکن گفت:\" برزیل باید خودباوری اش را به دست آورد و این مسئله تنها با پیروزی بر بهترین تیم های جهان به دست می آید. می خواهیم در برابر نایب قهرمان جام جهانی بازی کنیم، یک رقیب بزرگ. باید برای چنین بازی ای آماده باشیم و بازی را ببریم.\"

سرمربی جدید آرژانتین بخش عمده ای از ترکیب تیم ملی کشورش در جام جهانی را حفظ کرده است، در حالی که کارلوس دونگا فقط 6 بازیکن جام جهانی را حفظ کرده است. . میراندا فکر می کند که این موضوع به نفع آرژانتینی ها تمام خواهد شد.

او در این باره گفت:\" شانس آرژانتین بیشتر است. چرا که آنها آماده ترند. این یک بازی کلاسک است و هر اتفاقی در آن ممکن است رخ دهد. تیم برزیل در حال پیشرفت است و آرژانتین تقریبا همان تیم جام جهانی اش را در اختیار دارد. ولی بازی عالی ای خواهد بود و امیدوارم با یک پیروزی از آن خارج شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 21:50:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر