فهرست

ماریو فرناندس از رد کردن دعوت تیم ملی برزیل ابراز پشیمانی کرد

آی اسپورت- ماریو فرناندس از اینکه دعوت تیم ملی کشورش در سال 2011 را رد کرده ابراز پشیمانی کرده و گفت که حالا آماده است تا جایی برای خودش در ترکیب تیم ملی کشورش در سال 2018 پیدا کند. او برای بازی دوستانه تیمش در برابر آرژانتین که شنبه در چین برگزار می شود، به تیم ملی دعوت شده است و قصد دارد که نهایت استفاده را از این موضوع بکند.

این بازیکن 24 ساله گفت:\" من خیلی عوض شده ام و بابت این موضوع از خدا متشکرم. وقتی برای گرمیو بازی می کردم، افکار درستی نداشتم. دوست داشتم بیرون برم و خوشگذرانی کنم. می توانستم فوتبال بازی کنم، اما این موضوع من را خوشحال نمی کرد. وقتی به روسیه رفتم، خدا را یافتم. او به من افتخارات زیادی داد و حالا این افتخارات بیشتر شده اند. من حالا به تیم ملی برزیل برگشته ام. حالا او به ترکیب تیم ملی کشورش بازگشته و باید با دنیلو مدافع پورتو برای حضور در ترکیب اصلی رقابت کند. او فکر می کند که حالا نسبت به دفعه قبلی که به تیم ملی دعوت شد، مدافع کاملتری است.

او گفت:\" من حالا چیزهای بیشتری برای ارائه دارم. در فوتبال امروز مدافعین باید گلزنی کنند و به خط حمله تیمشان کمک کنند. من همه تلاشم را در زسکا مسکو کرده ام تا بتوانم دوباره به تیم ملی دعوت شوم. می دانستم که شانس بازگشت به تیم ملی را دارم، اما این شانس به خاطر اتفاقاتی که پیش از این افتاده بود، خیلی کم شده بود. تلاش من در روسیه درها را به روی من گشود. اتفاقات بدی که افتاده بود به خاطر مشکلاتی بود که من در گذشته داشتم.\"

برزیل در ورزشگاه آشیانه پرنده در پکن به مصاف آرژانتین خواهد رفت و سپس در روز سه شنبه با ژاپن روبرو خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-10-07 23:13:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر