فهرست
آدام لالانا به دنبال درخشش در تیم ملی انگلستان
آدام لالانا به دنبال درخشش در تیم ملی انگلستان

آدام لالانا به دنبال درخشش در تیم ملی انگلستان

آی اسپورت- آدام لالانا قصد دارد که در صورت داشتن شانس بازی در برابر سن مارینو سرمربی انگلستان روی هاجسون را تحت تاثیر قرار دهد. این هافبک لیورپول ابتدای فصل را به علت مصدومیت زانو از دست داد، اما پس از بازگشت به میدان آرام آرام بهتر شد و در بازی با وست برومویچ برای تیمش گلزنی کرد. لالانا برای دو بازی تیم ملی کشورش در برابر سن مارینو و استونی دعوت شده است و می خواهد که ارزشهایش را به روی هاجسون نشان دهد.

او گفت:\" من همیشه دوست دارم که به عنوان یک تازه وارد بدرخشم. رقابت زیادی در سطح ملی وجود دارد. به همین دلیل من می خواهم که نمایش عالی ای داشته باشم.\"

ناتانیل کلاین هم تیمی سابق لالانا در ساوتهمپتون هم به خاطر بازی های عالی ابتدای فصلش به تیم ملی دعوت شده است و لالانا می گوید که از دعوت او به تیم ملی تعجب نکرده است.

لالانا درباره او گفت:\" ناتانیل کلاین در این سالها پیشرفت زیادی کرده است و استحقاق حضور در تیم ملی را دارد. او بازیکن فوق العاده ای است.\"

انگلیس باید به مصاف سن مارینو برود. تیمی که در قعر رده بندی فیفا قرار دارد و سه شیرها توانستند در مسابقات مقدماتی جام جهانی آنها را 0-8 و 0-5 شکست دهند. بنابراین لالانا فکر می کند که خیلی ها به دنبال زدن گل ملی در این دیدار هستند.

او افزود:\" ما به دو بازی قبلی نگاه نخواهیم کرد. ما باید این بازی را ببریم. ما در تمرین روی نحوه بازی مان با آنها کار کرده ایم. ما مثل همیشه آماده ایم و به دنبال سه امتیاز هستیم. بازیکن ها می خواهند خودشان را نشان دهند، اما همه بازی ها به همین شکل است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 23:18:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر