فهرست
بنزما : تحسین شدن به وسیله رونالدو فوق العاده است
بنزما : تحسین شدن به وسیله رونالدو فوق العاده است

بنزما : تحسین شدن به وسیله رونالدو فوق العاده است

آی اسپورت – کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید از این که کریس رونالدو او را بهترین مهاجم لالیگا خوانده بسیار خوشحال شده است. پس از پیروزی 0-5 رئال مادرید در برابر بیلبائو، کریس رونالدو کریم بنزما را بهترین بازیکن لالیگا در پست خودش خوانده بود. خود رونالدو در این دیدار موفق شد که سومین هت تریکش در چهار بازی اخیر تیمش را انجام دهد و بنزما فکر می کند که تمجید شدن به وسیله بازیکنی که از نظر او بهترین فوتبالیست سیاره است، فوق العاده است.

این بازیکن فرانسوی به مارکا گفت:\" شنیدن این جمله از زبان او فوق العاده است. زیرا او بهترین بازیکن حال حاضر جهان است و خودش خیلی به این موضوع اهمیت نمی دهد.\"

بنزما همچنین گفت که همکاری او و رونالدو و گرت بیل که به آنها “BBC” می گویند روز به روز بهتر می شود و همین مسئله باعث شد که آنها سال گذشته لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنند.

او در این باره گفت:\" ما همدیگر را خیلی خوب درک می کنیم. بازی یکدیگر را می شناسیم و در زمین به بازی هم کمک می کنیم. هرکدام از ما شیوه بازی خودمان را داریم، اما همه سعی می کنیم برای تیم مفید باشیم. پارسال برای ما سال بزرگی بود. امسال ما سعی می کنیم که ریتممان را به آرامی پیدا کنیم و ذره دره به گلهای بیشتر نزدیک شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 23:54:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر