فهرست
رئیس کمیته اخلاق: در مورد استفاده از جادوگر به چند نفر مشکوکیم!
رئیس کمیته اخلاق: در مورد استفاده از جادوگر به چند نفر مشکوکیم!

رئیس کمیته اخلاق: در مورد استفاده از جادوگر به چند نفر مشکوکیم!

 آی اسپورت- علی اکبر محمدزاده، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امروز در گفتگو با تسنیم اعلام کرد که به یکی دو نفر از چهره های فوتبالی در مورد احتمال استفاده از جادوگر مشکوک است. 

فیلم را بازبینی می کنیم

 ویسی را به دلیل اظهاراتش به کمیته اخلاق دعوت کردیم. او اعلام کرد که شکایت خاصی از داور بازی با پرسپولیس ندارد اما برای اینکه موضوع را کنکاش کنیم، در حال پیگیری این پرونده هستیم و قرار است فیلم قضاوت داور مورد بازبینی قرار بگیرد.اگر به این نتیجه برسیم که اشتباهات داور مورد تایید کارشناسان داوری نبوده و اعتراض ویسی به داور وارد نباشد، با توجه به اینکه اظهارات این مربی خلاف قانون محسوب می‌شود، به او تذکر جدی می‌دهیم تا دیگر موجبات اعتراض سایرین فراهم نشود.

مواردی به ما رسیده است

در زمینه استفاده از جادوگر و رمال مواردی به گوش ما رسیده اما نمی‌توانیم بگوییم جادوگر در فوتبال ما وجود دارد یا نه. از دوستان درخواست داریم اطلاعاتی که در مورد استفاده مربیان یا بازیکنان از جادوگر و رمال دارند را در اختیار کمیته اخلاق قرار دهند.

به یکی دو نفر مشکوکیم

ه یکی دو نفر برای استفاده از جادوگر مشکوک هستیم و کمیته اخلاق به صورت غیررسمی و پنهان در حال رصد کردن این موضوع است. کمیته اخلاق به چیزی که باعث لطمه خوردن به آبرو و حیثیت فوتبال ایران شود، رسیدگی جدی خواهد کرد. باز هم می‌گویم استفاده از نیروهای غیرطبیعی خلاف قانون است و در صورت مشاهده با آن برخورد خواهیم کرد.

اعتیاد؟ نه! 

در زمینه اعتیاد چیزی به گوش ما نرسیده است. خواهشم این است که افراد از دامن زدن به این گونه مسائل که یکپارچگی فوتبال ما را برهم می‌زند، دوری کنند. اگر اطلاعاتی در دست‌شان است، در اختیار کمیته اخلاق قرار دهند تا به آن رسیدگی شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-08 11:51:06
نظر دهید
۱ نظر
Farzad
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
استفاده از نیروهای غیرطبیعی خلاف قانون است !!!
:))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر