فهرست
حقیقی: حاشیه‌سازی نمی‌کنم/ کادرفنی را دوست دارم/ نباید علیه کی‌روش صحبت کنم
حقیقی: حاشیه‌سازی نمی‌کنم/ کادرفنی را دوست دارم/ نباید علیه کی‌روش صحبت کنم

حقیقی: حاشیه‌سازی نمی‌کنم/ کادرفنی را دوست دارم/ نباید علیه کی‌روش صحبت کنم

آی اسپورت- درگیری که رضا حقیقی با نادر باقری در اردوی کیش داشت، این بازیکن را با واکنش کادرفنی تیمش روبه‌رو کرده است. هافبک تیم پرسپولیس در این خصوص می‌گوید:

پیشنهاد داشتم ولی ماندم

من پرسپولیس را دوست دارم و به خاطر علاقه‌ام به این تیم به اینجا آمدم و گرنه پیشنهادهای دیگری هم داشتم که می‌توانستم راهی آن تیم‌ها شوم.

آن اتفاق بزرگ‌نمایی شد

من نمی‌خواهم از طرف من برای پرسپولیس حاشیه‌ای پیش بیاید و اتفاقی هم که دو شب پیش در اردوی کیش افتاد متأسفانه بزرگ‌نمایی شد چرا که اینقدر مشکل حادی نبود و من همان شب از نادر باقری معذرت‌خواهی کردم اما دیگر نمی‌خواهم درباره اتفاقی که افتاد حرف بزنم.

به تمرین برگشتم

روز گذشته من در جمع همه بازیکنان گفتم مربیان و کادرفنی تیم را دوست دارم و همیشه احترام آن‌ها به من واجب است. من به دنبال موفقیت پرسپولیس هستم و هیچ مشکلی هم ندارم و دیروز مقابل همه بازیکنان با کادر فنی حرف زدم و همه چیز هم تمام شد و به تمرین برگشتم و می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم تا تیم‌ام موفق شود.

از دعوت نشدنم به تیم‌ملی تعجب کردم

خودم هم از این مسئله واقعاً تعجب کردم که چرا نام من در لیست تیم ملی نیست و برای من این موضوع ناراحت‌کننده بود و باورم نمی‌شد که چرا من در لیست تیم ملی نیستم. با این حال به نظر کی‌روش احترام می‌گذارم چرا که با نظر او بود که به جام‌جهانی رفتم و بر علیه او صحبت نمی‌کنم چرا که اگر بخواهم علیه کی‌روش حرف بزنم رفتنم به جام جهانی را زیر سؤال می‌برم.

می‌خواهم به جام ملت‌ها بروم

تمام سعی‌ام را می‌کنم تا بهتر از این بازی کرده و بتوانم در اردوی بعدی تیم ملی باشم چون همه هدف من حضور در جام ملت‌های آسیاست و نمی‌خواهم این فرصت خوب را از دست بدهم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-08 12:11:36
نظر دهید

۱ نظر
علی
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
باید در فوتبالی که توش به جاعلان کارت پایان خدمت فرصت حضور در تیم های دیگه ی فوتبال رو میدن گل گرفت.این خود تبعیض و دادن رانت به خلافکاران پولدار هست اگه یه جوون ساده مثل من این کار رو می کرد الان داشتن تو دیوان عالی اقدام بر علیه امنیت ملی رو به نافش می بستن.متاسفم. نه تنها از این فوتبال خسته شدم که از این جامعه ی کثیف پول محور هم خسته شدم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر