فهرست
اردوی تراکتوری‌ها در تهران آغاز شد
اردوی تراکتوری‌ها در تهران آغاز شد

اردوی تراکتوری‌ها در تهران آغاز شد

آی اسپورت- تیم فوتبال تراکتور‌سازی که اردویی 5 روزه در  تهران برگزار کرده است صبح امروز در ساعت 10.15 با حضور در آکادمی المپیک تمرینات خود را آغاز کرد که گزارش آن را به نقل از فارس می‌خوانید:

* بازیکنان ساعت 10.15 در محوطه آکادمی حاضر شدند و در ابتدا رسول خطیبی حدود 5 دقیقه برای آنها صحبت کرد.

* در اولین مرحله از تمرین بازیکنان حدود 25 دقیقه کنار زمین دویدند.

* رسول خطیبی و ایوب ذوالفقاری در کنار بازیکنان در محوطه آکادمی دویدند.

* پس از 30 دقیقه اعضای تراکتور سازی به سالن وزنه رفتند و به انجام تمرینات بدنسازی پرداختند.

* تمرین امروز تراکتور‌سازی دو میهمان ناخوانده داشت. مهدی کریمیان و میلاد فخر‌الدینی دو بازیکن سال قبل تراکتور‌سازی که عضو استقلال هستند با توجه به اینکه تیم‌شان در آکادمی تمرین داشت در محل تمرین تراکتور‌سازی حاضر شدند و با بازیکنان و مربیان تراکتور‌سازی خوش و بش کردند.

* در تمرین امروز استقلال 14 بازیکن حاضر بودند. سامان نریمان جهان و پور رحمت‌الله به دلیل بیماری در هتل ماندند و استراحت کردند. احمد آل نعمه و فرشاد احمد‌زاده با توجه به اینکه پرواز‌شان تاخیر داشته است هنوز به اردو نرسیده‌اند و همچنین محمد ایران‌پوریان و خالد شفیعی با گرفتن مرخصی یک روز دیرتر از سایرین به تمرینات اضافه می‌شوند. سعید آقایی هم به دلیل حضور در اردوی تیم ملی جوانان برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تمرینات حضور ندارد.

* در حاشیه تمرین امروز رسول خطیبی لحظاتی به محل تمرین استقلال رفت و با امیر قلعه‌نویی خوش و بش کرد.

* تمرین صبح امروز تراکتور‌سازی به انجام کارهای بدنسازی اختصاص داشت. بازیکنان این تیم عصر امروز به زمین باشگاه سایپا می‌روند و تمرین بدنسازی انجام می‌دهند.

* تمرین تراکتور‌سازی تا ساعت 11.40 ادامه داشت.

     
آی اسپورت
2014-10-08 12:36:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر