فهرست
بادامکی: بازیکنان تیم‌ملی ثابت‌اند!/ وقتی از تراکتور کسی دعوت نشده از صبا توقع دارید؟
بادامکی: بازیکنان تیم‌ملی ثابت‌اند!/ وقتی از تراکتور کسی دعوت نشده از صبا توقع دارید؟

بادامکی: بازیکنان تیم‌ملی ثابت‌اند!/ وقتی از تراکتور کسی دعوت نشده از صبا توقع دارید؟

آی اسپورت- هافبک صبای‌قم وقفه‌ای که در لیگ برتر به‌وجود آمده است را به سود تیم‌ها نمی‌داند و عنوان می‌کند این مسئله در افت آمادگی بازیکنان تاثیر گذار است. حسین بادامکی در خصوص وضعیت صبا و نحوه دعوت بازیکنان تیم‌ملی با ورزش سه صحبت کرده است.

از شرایط صبا بگویید...

با بردی که مقابل سایپا و پیکان داشتیم خدا را شکر شرایط تیمی بهتری نسبت به قبل داریم و باتوجه به نتایجی که در هفته‌های اخیر به دست آوردیم توانستیم اوضاع خوبی در جدول پیدا کنیم. خوسبختانه امتیاز دیدارهای خارج از خانه را جمع کردیم و حالا با تمریناتی که از دیروز آغاز شده است، خودمان را برای دیدار جام حذفی آماده می‌کنیم. با توجه به نزدیکی تیم‌ها در جدول امیدوارم در ادامه فصل بتوانیم نتایج خوبی بگیریم چون با یک باخت، جایگاه‌ها در جدول تغییر زیادی می‌کند.

بازی جام حذفی با شهرداری اردبیل را چطور می‌بینید؟

جام حذفی جام شگفتی هاست و ان‌شاالله بتوانیم مرحله به مرحله صعود کرده و خود را جزو مدعیان معرفی کنیم. بازی اول ما با شهرداری در اردبیل است که مطمئنا مسابقه سختی خواهد بود اما می‌خواهیم با یک بازی خوب برنده میدان باشیم. پیش از شروع فصل دیدار دوستانه‌ای با این تیم انجام دادیم و باتوجه به شناخت قبلی، می‌دانیم بازی سنگینی پیش روی ما می‌باشد و باید دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وقفه‌ای که در لیگ ایجاد شده به نفع شماست؟

هر اندازه تعطیلی لیگ کمتر شود اوضاع تیم‌ها بهتر بوده و بیشتر در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند، لذا آمادگی تیم‌ها بیشتر می‌باشد اما تعطیلی لیگ موجب می‌شود بازیکنان به سختی به شرایط قبلی خود بازگردند. باید بعد از این وقفه ببینیم تیم‌ها ضرر می‌کنند یا خیر.

درباره لیست تیم‌ملی نظری دارید؟

کادرفنی تیم‌ملی بازیکنان را دعوت می‌کند ولی یک سری بازیکن هستند که هردفعه آن‌ها دعوت می‌شوند و هر دفعه نیز یکی، دو بازیکن اضافه یا کم می‌شوند. خودتان هم می‌بینید که همان نفرات قبلی هستند. خوب بازی کردن افراد را نمی‌دانم ولی همین بازیکنانی که الان حضور دارند در ادامه کار نیز هستند.

چرا از صبا کسی دعوت نشده است؟

از تیم‌های صدر جدول کسی را دعوت نکرده‌اند، چه رسد به صبا که تیم هشتم است. از تراکتور کسی دعوت نشده و باید بدانیم ملاک دعوت شدن چه چیزی است؟!

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-08 13:37:32
نظر دهید

۲ نظر
Milad
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
وقتی با سرافکندگی همه بازیها رو باختن میبینیم که لج کردن با بازینکهای تراختور یعنی چی
طراحی سایت در تبریز
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۵
واقعا دیگه این مربی تیم ملی شورشو درآورده، از صدرنشین لیگ کسی رو دعوت نمی کنه این باعث شک به فوتبال فهم بودنشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر