فهرست
سه یادگار منصوریان در روز خداحافظی؛ سقوط آزاد
سه یادگار منصوریان در روز خداحافظی؛ سقوط آزاد

سه یادگار منصوریان در روز خداحافظی؛ سقوط آزاد

آی‌اسپورت- بازی با ذوب آهن بر خلاف فصل پیش، نتوانست منصوریان را از لبه تیغ نجات دهد و او، امروز برای آخرین بار سرمربی استقلال بود. پس از پایان بازی استقلال و ذوب آهن، برکناری یا اخراج منصوریان اتفاقی قابل پیش بینی بود. منصوریان قبل از اخراج توسط باشگاه، در کنفرانس مطبوعاتی استعفا کرد و حالا، همه منتظر انتخاب جانشین او از بین گزینه‌های داخلی و خارجی هستند. منصوریان، با سه یادگار تلخ در دفاع، حمله و جدول رده بندی استقلال را ترک می‌کند.

- تیم او با ۲ گل زده در هفت بازی، بدترین خط حمله لیگ برتر است. آن هم در شرایطی که در کنار ذوب آهن، یک بازی بیشتر از سایر تیم‌ها دارد. تیم منصوریان این فصل، برای زدن هر گل ۳،۵ بازی زمان لازم داشت!

- استقلال ۵ مسابقه و بیش از یک ماه است در هیچ بازی نتوانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد. آخرین کلین شیت آن‌ها در ورزشگاه آزادی و مقابل تراکتورسازی بدست آمد. استقلال پس از آن از سایپا، پدیده، پارس جم و ذوب آهن در لیگ برتر و گل گهر در جام حذفی گل خورد.

- بدتر از همه، اینکه استقلال خوزستان فردا با یک مساوی مقابل سپیدرود هم بالاتر از استقلال قرار می‌گیرد و منصوریان، تیمش را در منطقه سقوط تحویل مربی بعدی می‌دهد. البته در صورت برد گسترش فولاد، اوضاع بدتر هم خواهد شد و استقلال برای اولین بار در لیگ برتر، قرار گرفتن در رده آخر را تجربه می‌کند.

90tv

۲۴ ۴  
آی اسپورت
2017-09-21 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
رسول اس اسی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۵۹
خدا حافظ اسطوره... ای کاش اینجوری نمیشد
بهروز سرخ دل
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۱۵
خداحافظ کچل حمومی
ارتش سرخ چاله میدون
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۴۳
افرین بهروز تو هم اسطوره ادب ما هستی
۲
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۴۹
تنها افتخار منصوریان اینه که به پرسپولیس و برانکو نباخته درست مثل درخشان خودمون که به استقلال نباخته
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر