فهرست
فرگوسن: تصمیم کاگاوا برای بازگشت به دورتموند کاملا درست بود
فرگوسن: تصمیم کاگاوا برای بازگشت به دورتموند کاملا درست بود

فرگوسن: تصمیم کاگاوا برای بازگشت به دورتموند کاملا درست بود

آی اسپورت- سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، معتقد است بازگشت به بوروسیا دورتموند، بهترین تصمیمی بود که شینجی کاگاوا می توانست برای آینده اش بگیرد.

فرگوسن در سال 2012 کاگاوا را از منچستریونایتد خرید اما این ستاره ژاپنی هرگز نتوانست نمایش های خوبش در وست فالن را در الدترافورد تکرار کند. در نهایت لوئی فن خال در این تابستان کاگاوا را در فهرست فروش گذاشت و این بازیکن به باشگاه سابقش برگشت؛ تصمیمی که فرگوسن آن را کاملا درست می داند.

شپورت آینس، سرمربی افسانه ای منچستریونایتد در 2012 کاگاوا را به الدترافورد کشاند اما هافبک ژاپنی فقط در سال اول توانست تاحدی قابل قبول ظاهر شود و با کنار رفتن فرگوسن، کاگاوا از ترکیب منچستریونایتد بیشتر دور ماند.

فرگوسن به بیلد گفت: \"فکر می کنم دورتموند و کاگاوا تصمیم صحیحی گرفتند. شینجی به جایی برگشت که در آن احساس راحتی می کند.  او با کلوپ کار می کند که اعتماد به نفس لازم را به او می دهد. من با شینجی اوقات خوشی داشتم. ما با هم به خوبی کنار آمده بودیم و من احساس می کردم که او با ما احساس راحتی می کند. 

هر مربی فلسفه خود را دارد و مویس به ماتا بیشتر اعتقاد داشت. شینجی فهمید که دیگر انتخاب اول نیست و تصمیم به جدایی گرفت.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-08 14:21:15
نظر دهید

۱ نظر
r
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
لطفا یه ذره دقت کنید تو نوشتنتون!آخه این چیه که نوشتین؟!:فرگوسن در سال 2012 کاگاوا را از منچستر یونایتد خرید!؟؟؟؟
سعی کنید از این اشتباهات خنده دار کمتر داشته باشیدعشق یعنی منچستر یونایتد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر