فهرست
عکس روز: داور دربی هم محروم می‌شود؟
عکس روز: داور دربی هم محروم می‌شود؟

عکس روز: داور دربی هم محروم می‌شود؟

آی اسپورت- علیرضا فغانی دربی خوبی را سپری نکرد. از خطاهای بی‌مورد در وسط زمین و سوت‌های بی‌دلیل تا خطاهایی که اعلام نمی‌شد. شاهکار اشتباه داوری در این دربی هم گل دوم پرسپولیس بود. صحنه‌ای که در تصاویر بعد از بازی به وضوح مشخص شد که سیدجلال روی پادوانی خطا کرده است. اما فارغ از همه این اشتباهات، فغانی یک فریم ویژه هم داشت. فغانی در صحنه درگیری رحمتی و سیدجلال حسینی، در ماجرا دخالت کرد و دست مدافع پرسپولیس را محکم کشید. برای داور بین‌المللی که ریز به ریز قوانین را مدعی است رعایت می‌کند، چنین اشتباهاتی عجیب است. در قوانین داوری است که بهتر است در درگیری شرکت نکنند. ولی اگر هم وارد ماجرا شدند حق ندارد تا این حد نقش‌شان پررنگ باشد. 

۱۸ ۱۱  
آی اسپورت
2017-02-12 19:09:00
نظر دهید

۱۱ نظر
آتیلا
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
مرد حسابی مگه بازیکنا رفتار و شخصیت بین المللی دارند که انتظار رفتار بین المللی از داور دارید، خدا رحم کرد که فغانی داور این بازی بود
۹ ۱
هواداران متوهم!
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
داور خیلی عصبی بود؛از اول بازی همش سر بازیکنا داد میکشید
۴
محمد
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۶
جالب بود داور به بازیکن های پرسپولیس کارت نمی داد فقط به استقلالی ها کارت می داد. محسن مسلمان هر کاری کرد داور از کارت هاش استفاده نکرد. اگر داور در یکی دو صحنه از کارت هاش استفاده می کرد دیگه نیاز نیست دست بازیکن رو بگیره و بکشه. کار داور واقعا تعجب آور بود آقای فغانی مثلا داور بین المللی هستن اخه این چه کاریه!؟
بی نام
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
واقعن نیمه دوم خطاهای واضح روی کاوه برزای اسماعیلی رو نمیگرفت تا فشار رو استقلال بیشتر شه نیمه اول اخطار اشتباه به جانواریو در حالی که اصلن خطا نبود بالاخره گل خطایی که خطا گرفته نشد فقط مونده بود بیاد گل مساوی به استقلال خودش بزنه
محمد
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۷
مطمئن باشین از بالا به ایشون دستور داده بودند که برای پرسپولیس کارت ازرد تا جای امکان نده . به همین خاطر اینجوری دخالت میکرد که مجبور به کارت دادن نشه والله آخر بازی سید جلال امیری مسلمان طارمی کم کم باید کارت زرد میگرفتن . لعنت به همچین فدراسیون متعفنی
44444
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
فغانی تو این بازی حکم یه اختلاسگر یا یک پولشوی یا یک کار چاق کن یا هر فساد اداری دیگه رو داشت، ولی بعد اخراج رحمتی بین نقش کثیفش برای کمک به لنگ بهر قیمتی و جونش ، جونش رو انتخاب کرد.
چون اگه مساوی میشد چن هزار نفر همونجا این مفسد فی العرض رو به اتیش میکشیدن.
هرمز
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
طاهری و عابدینی محرومش میکنن چرا طبق قرارداد کار نکردی و ما باختیم ۳ تا خوردیم!
اخه از تیم جوانان استقلال توی ۱۸ دقیقه ۳ تا بخوری. داریم؟؟!
آبى
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
ايشون كه خودشون فرمودند پرسپوليسى هستن اما تعصب ندارن فقط دوست داشتن تساوى تموم شه
۸
حبیب
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
خاک تو سر فغانی که خطای سید جلالو ندید و گل رو پذیرفت ضعیف ترین و عقده ای ترین داور ایران !!
تو بازی تراکتور نفت با یک برخورد جزئی اندو رو اخراج و سپاهان تیم شهرشو قهرمان کرد آه و نفرین ملت آذربایجان انشالله زمین گیرت کنه. اما این همه وحشیگری سید جلال رو فقط با کارت زرد جواب داد.
۹
یاسر
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
اونقدر اشتباه داوری در این بازی داشت که از حد و حساب خارجه. ببینید با چه شدت و عصبانیتی دست بازیکن رو گرفته. از اون روزی که افتضاح بازی تراکتور و نفت و بعدش پرسپولیس و ذوب رو بار اورد دو حالت برای این داور میشه حدس زد. یا واقعا این فرد مریض هست بیمار روانی هست روی اعصابش کنترل نداره یا اینکه قضیه غش کردن و ایناست. یه بازی داخلی از این فرد نشون بدید که اشتباه نداشته باشه. یه بازی داخلی نشون بدید که کم اشتباه بوده. اول بازی به برادرم گفتم باز نوبت خراب کاری اینه. واقعا فاجعه ست برای داوری که ادعا داشت زد و بند کردن نذاشتن بهترین داور بشه. جای تاسفه.
۱
سلام
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۶
ببچاره میخاست مجبور نشه بهش اخطار بده تا اخراج نشه، اونم نشد،
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر