فهرست
فالکائو: منچستر یونایتد روی من قمار کرد
فالکائو: منچستر یونایتد روی من قمار کرد

فالکائو: منچستر یونایتد روی من قمار کرد

آی اسپورت- رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی منچستر یونایتد بار دیگر روی خواست خود برای ماندن در اولدترافورد تاکید کرد. او همچنین گفت که پس از یک سال دشوار که در نهایت به از دست دادن جام جهانی انجامیده، پیوستن به تیم لوییس فان‌خال یک زندگی دوباره برای او بوده است.

 

«منچستر یونایتد کسی بود که روی من قمار کرد، وقتی که انجام چنین کاری بسیار دشوار بود. سال بسیار دشواری بود، نه فقط در دوران حرفه‌ای من. اتفاقی که در شروع سال افتاد [مصدومیت شدید زانو] همه‌جوره روی من تاثیر گذاشت، اما همچنین به من کمک کرد تا به عنوان یک انسان رشد کنم، درباره‌ی بسیاری چیزها فکر کنم، به بلوغ برسم.» او افزود: «از لحاظ افکار و برنامه‌های من برای آینده، می‌خواهم برای سال‌های پیش رو در منچستر یونایتد بمانم. هنوز به قدری زمان برای سرپا شدن نیاز خواهم داشت، اما در حال حاضر احساس بسیار خوب و راحتی در زمین دارم، در هماهنگی با خودم، با توپ و با فوتبال.»

 

پس از خروج فالکائو و خامس رودریگز از موناکو این تیم حال و روز خوبی در فرانسه ندارد و در حال حاضر در رده‌ی سیزدهم «لیگ 1» جای گرفته است. بسیاری از هواداران عصبانیت خود را نسبت به ژرژه مندز از بابت خروج دو ستاره‌ی خود، آن هم پس از گذشتن تنها یک سال پس از ورودشان، ابراز کرده‌اند. فالکائو در این باره می‌گوید: «شاید این قابل درک باشد، به خاطر انتظاراتی که فصل گذشته ایجاد شد. حالا آن‌ها خرج‌کرد خود را پایین آورده‌اند و به پایه‌ها می‌پردازند. آن‌ها سیاستشان را تغییر داده‌اند و بیشتر به بازیکنان جوانی تکیه دارند که بتوانند نتیجه بگیرند.»

     
آی اسپورت
2014-10-08 15:38:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر