فهرست
ابراهیم زاده: بعضی از بازیکنان پیکان بی توجهی کرده اند/ رحمتی هیچوقت خط نمی خورد
ابراهیم زاده: بعضی از بازیکنان پیکان بی توجهی کرده اند/ رحمتی هیچوقت خط نمی خورد

ابراهیم زاده: بعضی از بازیکنان پیکان بی توجهی کرده اند/ رحمتی هیچوقت خط نمی خورد

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران، شروع خوبی در این فصل با تیمش نداشت اما رفته رفته نتایج بهتری با سفید و آبی های تهران گرفت. ابراهیم زاده امروز در مورد مسائل مختلف این باشگاه با فارس گفتگو کرده است. 

به دنبال حایگاه اصلی مان هستیم

 به بازیکنان تا امروز استراحت دادیم و از امروز تمرینات خود را آغاز خواهیم کرد تا با قدرت بیشتری در لیگ برتر حاضر شویم و بتوانیم جایگاه اصلی پیکان را به دست آوریم.

بازی دوستانه دشوار است

ما در نظر داریم با نفت یا سایپا دیدار دوستانه‌ای داشته باشیم اما فکر می‌کنم این امر محقق نشود چرا که رقابت‌های جام حذفی هم در پیش است و تیم‌ها خود را آماده می‌کنند تا در این مسابقات با قدرت حاضر شوند و این مسئله کار را دشوار کرده است.به هر حال تیم قهرمان این رقابت‌ها سهمیه آسیایی را کسب می‌کنند و ما هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا در این مسابقات بتوانیم موفق باشیم.

می توانستیم ببریم

 ما پس از هر بازی جلسه‌ای داریم اما پس از بازی با صبا به علت تعطیلات جلسه‌ای نداشتیم. می‌توانستیم صبا را شکست دهیم. یک موقعیت‌مان هم به تیرک دروازه اصابت کرد. باید در این زمینه صحبت کنیم.

یکسری از بازیکنان کوتاهی داشته اند

 همانطور که باری بازیکن ارزش قائل می‌شویم و با او قرارداد خوب می‌بنیدیم او هم وظایفی دارد که باید به آنها عمل کند. اگر کوتاهی در این زمینه داشته باشد باید پاسخگو باشند. قطعا یکسری از بازیکنان اشتباهات و بی‌توجهی‌هایی داشته‌اند که در مورد این موضوع در کمیته فنی صحبت خواهیم کرد و اگر نیاز باشد خود باشگاه اسامی آنها را اعلام می‌کند.

چند بازیکن جذب می کنیم

در نیم فصل چند نوع بازیکن می‌توان جذب کرد. بازیکنانی از لیگ یک و همچنین بازیکنانی که بیرون مانده‌اند.  می‌توان آنها را جذب کرد. مسئله جدایی بازیکنان نیز به باشگاه برمی‌گردد. همه بازیکنان به قراردادی که دارند متعهد هستند و سایر موارد به باشگاه برمی‌گردد.

مشکلی برای امیدها نداریم

علاوه بر فراز امامعلی بازیکنان دیگری از ما هم شایستگی داشتند که در تیم امید حضور داشته باشند ما هم مشکلی برای حضور آنها در تیم امید نداریم.

رحمتی خط نمی خورد

رحمتی هیچ وقت خط نمی‌خورد مگر اردوی پرتغال آخرین اردوی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا بوده به هر حال بازیکنان زیادی امتحان می‌شوند و از هم اکنون نمی‌توان صحبت کرد.

     
آی اسپورت
2014-10-08 15:36:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر