فهرست
وینگادا: باشگاه ها را درک نمی کنم، امیدوارم با آن ها برخورد شود/ باید اینچئون را فراموش کنیم
وینگادا: باشگاه ها را درک نمی کنم، امیدوارم با آن ها برخورد شود/ باید اینچئون را فراموش کنیم

وینگادا: باشگاه ها را درک نمی کنم، امیدوارم با آن ها برخورد شود/ باید اینچئون را فراموش کنیم

آی اسپورت- سرمربی تیم ملی امید ایران، در اردوی تازه این تیم نیز با چالش عدم همکاری تعداد از باشگاه ها مواجه است. صحبت های امروز نلو وینگادا را به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال بخوانید. 

7 بازیکن حضور ندارند

 برای این اردو 25 بازیکن را دعوت کردیم که 7بازیکن بدون اطلاع رسانی باشگاه‌هایشان به فدراسیون در اردو حضور ندارند. از بین باشگاه ها تنها باشگاه راه آهن نامه کتبی مبنی به لازم داشتن مهدی پور را به فدراسیون ارسال کرده و همینطور مدیرعامل سایپا طی تماس تلفنی اعلام کرد که اخباری را نمی توانند در اختیار تیم ملی بگذارند و به جز این 2 باشگاه هیچ درخواست رسمی یا صحبتی نسبت به عدم حضور بازیکنان نشده است.

دلیل عدم همکاری باشگاه ها را درک نمی کنم

 با توجه به اینکه این اردوها با هماهنگی سازمان لیگ انجام شده بود و در روزهای فیفا قرار داریم نمی‌توانم دلیل عدم همکاری باشگاه ها را درک کنم. به دلیل اینکه ما پنجشنبه و شنبه  2 بازی دوستانه با باشگاه‌های تراکتورسازی و راه آهن داریم و برای جایگزینی بازیکنان، 4بازیکن را دعوت کرده ایم. با باشگاه های پرسپولیس، سایپا، پیکان و مقاومت تهران هماهنگی های لازم انجام شده و نامه رسمی به باشگاه‌های مورد نظر ارسال شده است تا بازیکنان درخواستی در این 2بازی حضور داشته باشند.

باید اینچئون را فراموش کنیم

باید بازی های اینچئون را فراموش کنیم چرا که آن تیم، تیم المپیک حاضر در این اردو نیست. اگر باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار ما نگذارند مطمئن هستم که فدراسیون عکس العمل جدی از خود نشان خواهد داد اما با توجه با قوانینی که وجود دارد و همکاری‌هایی که بین باشگاه‌ها و فدراسیون وجود دارد امیدوارم تا مشکلی در آینده به لحاظ عدم حضور بازیکنان نداشته و شانس تمرین و آماده‌سازی با همه بازیکنان را داشته باشیم. بار دیگر تکرار می کنم که در فوتبال ایران نباید هیچ چیز مهمتر از تیم ملی باشد.

دو دیدار دوستانه برنامه ریزی کرده ایم

همانطور که می‌دانید هدف ما بازی با تیم ملی عمان در این اردو بود و تدارکات لازم در این خصوص انجام شده بود اما حضور تیم ملی المپیک عمان برای این دیدار از سوی فدراسیون فوتبال این کشور لغو شد. ما هم برای اینکه بازیکنان را در شرایط بازی نگه داریم و به این دلیل که بازیکنان در شرایط بازی محک جدی می خورند 2 دیدار دوستانه با تراکتورسازی و راه آهن را برنامه‌ریزی کردیم که بازیکنان جدید اضافه شده به تیم طی این بازی‌ها به هماهنگی بیشتری برسند.

     
آی اسپورت
2014-10-08 15:56:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر