فهرست
کی روش: باید منحدتر، محکم تر و همدل تر باشیم
کی روش: باید منحدتر، محکم تر و همدل تر باشیم

کی روش: باید منحدتر، محکم تر و همدل تر باشیم

آی اسپورت- سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران بعد از دومین تمرین تیم در پرتغال، روی لزوم اتحاد میان همه مجموعه تاکید زیادی کرد. 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش پس از برگزاری دومین تمرین تیم ملی در ورزشگاه ملی ژامور، گفت: هدف اصلی ما این است که گروهی از بازیکنان را در کنار یگدیگر قرار دهیم تا بازیکنان جوان در کنار بازیکنان با تجربه، به آمادگی بالا و تجربه خوبی برسند. همچنین بازیکنانی که اولین حضورشان را در تیم ملی فوتبال تجربه می کنند هم در کنار دیگر ملی‌پوشان به شرایط خوبی برسند. وی در ادامه گفت: قصدمان این است که به عنوان یک گروه هرچه محکم‌تر، همدل‌تر و متحدتر به تیم ملی فوتبال توسعه بخشیم و در بخش‌هایی که به بازیکنان در پست های دفاع، هافبک و حمله نیاز داریم آنها را آنالیز و مورد تست و ارزیابی قرار دهیم. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-08 16:10:48
نظر دهید

۱ نظر
علی
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۴
باید در فوتبالی که توش به جاعلان کارت پایان خدمت فرصت حضور در تیم های دیگه ی فوتبال رو میدن گل گرفت.این خود تبعیض و دادن رانت به خلافکاران پولدار هست اگه یه جوون ساده مثل من این کار رو می کرد الان داشتن تو دیوان عالی اقدام بر علیه امنیت ملی رو به نافش می بستن.متاسفم. نه تنها از این فوتبال خسته شدم که از این جامعه ی کثیف پول محور هم خسته شدم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر