فهرست
نظمی تکذیب کرد؛ با ماهینی هیچ مذاکره ای نداشته ایم
نظمی تکذیب کرد؛ با ماهینی هیچ مذاکره ای نداشته ایم

نظمی تکذیب کرد؛ با ماهینی هیچ مذاکره ای نداشته ایم

آی اسپورت- سردار نظمی مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت و گویی با ورزش سه انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید. 

نباید غفلت کنیم

در حال حاضر شرایط آرمانی داریم و توانستیم از ابتدای فصل نتایج خوبی بگیریم. در حال حاضر مشکل مالی هم نداریم و خداراشکر مشکلات مان حل شد.در حال حاضر اردویی را در تهران برگزار کردیم تا بازیکنان آماده تر شوند. باید تا پایان فصل همین روند را ادامه دهیم چون اگر در یک بازی غفلت کنیم به ضررمان تمام می شود.

رختکن مان درست شده

چند وقت پیش بحث رختکن محل تمرین مطرح شد که واقعا ماجرا آنقدر هم حاد نبود و خبرنگار یکی از روزنامه ها شیطنت کرده بود. بعضی ها می خواهند برای تراکتور حاشیه درست کنند اما مشکل خاصی نبود. در تابستان بچه ها کنار زمین لباس هایشان را عوض می کردند. خودمان هم می دانیم در زمستان و هوای سرد باید امکانات فراهم باشدو حتی من برای خانه خودم هم امکانات را فراهم می کنم و به موتورخانه سر می زنم! در حال حاضر هم رختکن درست شده و مشکلی وجود ندارد.

از کی روش دعوت کردیم به تبریز بیاید

تیم ملی هنوز کامل بسته نشده و مسلما کی روش در لیست های بعدی تغییراتی خواهد داد. ما از کی روش دعوت کردیم برای تماشای بازی های تراکتور به تبریز بیاید و برای پذیرایی از او حاضر هستیم. به هر حال ایشان در نهایت تصمیم گیرنده هستند. بازیکنان ما انگیزه شان را از دست نمی دهند و هنوز تا جام ملت های آسیا فرصت زیادی باقی مانده است. مطمئن هستیم در آینده بازیکنان تراکتور هم می توانند به تیم ملی دعوت شود. در هر صورت باشگاه تراکتورسازی از تیم ملی حمایت می کند.

با بازیکنان سرباز مذاکره نکردیم

من در جریان جزئیات جذب بازیکن سرباز نیستم. در حال حاضر ما هیچ درخواستی برای گرفتن بازیکنان سرباز نداده ایم چون از بازیکنان مان راضی هستیم. باید تا نیم فصل صبر کنیم و بنابر نیازمان بازیکن بگیریم. شاید نیازی به بازیکنان سرباز نداشته باشیم و بخواهیم در پست های دیگر بازیکن بگیریم. هنوز هیچ مذاکره ای با این بازیکنان انجام نداده ایم. در بعضی سایت ها نوشته بودند حسین ماهینی با تراکتور مذاکره کرده که این خبر صحت ندارد.

تیم های نظامی به سربازها کمک می کنند

تیم های نظامی به بازیکنان سرباز این فرصت را می دهند که بتوانند در این 2 سال فوتبال بازی کنند. اگر بازیکن بخواهد دو سال از عمرش را از جلو نظام باشد فوتبالش تمام می شود. اما در تیم های نظامی می توانند هم خدمت سربازی را بگذرانند و هم اینکه در فوتبال شان پیشرفت کنند. در حال حاضر بازیکنانی مانند فرشاد احمدزاده،حامد لک،محسن دلیر، سامان نریمان جهان و.. بازیکنان سربازی هستند که در تراکتور رشد کردند.باشگاه هایی مانند تراکتور،فجرسپاسی،نیروی زمینی و سایر باشگاه های نظامی محملی هستند تا بازیکنان سرباز فوتبال شان را در این تیم ها ادامه دهند.

از ماشین سازی حمایت می کنیم

چند وقت پیش همراه مسئولان تراکتورسازی برای تماشای بازی اول ماشین سازی رفته بودیم. اتفاقا بازیکنان تراکتور هم در این بازی حضور داشتند. ماشین سازی تیمی جداست و تیم دوم تراکتور محسوب نمی شود. به جهت اینکه ماشین سازی تیمی بومی است و از قدیم تبری را با این تیم و تراکتور می شناسند برای حمایت از این تیم رفته بودیم و خوشحالم که از مربیان بومی استفاده شده است. ما هم می توانیم در آینده از بازیکنان جوان این تیم استفاده کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-08 16:18:30
نظر دهید

۱ نظر
علی
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۴
باید در فوتبالی که توش به جاعلان کارت پایان خدمت فرصت حضور در تیم های دیگه ی فوتبال رو میدن گل گرفت.این خود تبعیض و دادن رانت به خلافکاران پولدار هست اگه یه جوون ساده مثل من این کار رو می کرد الان داشتن تو دیوان عالی اقدام بر علیه امنیت ملی رو به نافش می بستن.متاسفم. نه تنها از این فوتبال خسته شدم که از این جامعه ی کثیف پول محور هم خسته شدم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر