فهرست
مویس: نشانه هایی از پیشرفت در بازیکنانم دیدم
مویس: نشانه هایی از پیشرفت در بازیکنانم دیدم

مویس: نشانه هایی از پیشرفت در بازیکنانم دیدم


آی اسپورت- منچستر یونایتد از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس، سه شنبه شب در خانه به میزبانی کاردیف سیتی رفت؛ جایی که انتظار می رود یونایتد با خرید گرانقیمت جدیدش یعنی خوآن ماتا، طعم دوباره ی پیروزی را بچشد.

-

منچستر یونایتد موفق شد به لطف گلزنی فن پرسی و اشلی یانک دو بر صفر کاردیف را شکست دهددیوید مویس پس از برد تیمش برابر کاردیف سیتی گفت:" از کسب هر سه امتیاز بازی خوشحالم، چرا که به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم. می توانستیم در همان نیمه نخست کار را تمام کنیم و گل های خود را بیشتر کنیم. با وجود اینکه دو بر صفر جلو بودیم، باز هم از تیمم خواستم که برای گلزنی بیشتر تلاش کنند"

او در ادامه گفت:" امیدوارم که این روند بردها همچنان ادامه دار باشند. ما باید هر هفته برای انجام یک بازی بهتر تلاش کنیم. نشانه هایی از پیشرفت را در بازیکنانم دیدم؛ البته این موضوع با بازگشت رابین فن پرسی که قدرت خط حمله ی ما را بیشتر می کرد قابل پیش بینی بود. همچنین از اینکه خوآن ماتا به جمع ما اضافه شده بسیار خوشحالم"

خوآن ماتا، هافبک اسپانیایی سابق چلسی که به ارزش 37 میلیون یورو راهی منچستر یونایتد شده، درخشش قابل توجهی در برد تیمش برابر کاردیف سیتی داشت.


-

خوان ماتا پس از انتقالش از چلسی به منچستر یونایتد، شب گذشته نخستین بازی اش با پیراهن شیاطین سرخ را تجربه کرد

-

ماتا پس از بازی گفت:" شب خاصی را با یونایتد سپری کردم و هیچ وقت این شب را فراموش نمی کنم. بازی خوبی انجام دادیم و شایسته کسب هر سه امتیاز بودیم. تنها چیزی که برای من اهمیت داشت این بود که بتوانم به میدان بروم و از بازی کردن برای یونایتد لذب ببرم"

پسران دیوید مویس هفته آینده از سری رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف استوک سیتی می روند.

     
آی اسپورت
2014-01-29 11:24:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر