فهرست
بلیت فروشی خیالی/ چرا جایگاه استقلالی‌ها خالی ماند؟
بلیت فروشی خیالی/ چرا جایگاه استقلالی‌ها خالی ماند؟

بلیت فروشی خیالی/ چرا جایگاه استقلالی‌ها خالی ماند؟

آی اسپورت- سکوهای خالی پرتعداد بین تماشاگران استقلال، باورنکردنی‌ترین تصویر دربی تهران بود. بازی رفت، بخشی از سکوهای استقلال خالی ماند و همین مسئله، حرف و حدیث‌های زیادی ایجاد کرد. این بار سازمان لیگ، ادعا کرد همه بلیت‌ها را فروخته و 100 عدد بلیت باقی مانده داخل ورزشگاه فروخته شده اما صندلی‌های خالی پرتعداد آزادی، چیز دیگری را نشان می‌دهد.

بازی رفت مدیران سازمان لیگ، ادعا کردند سامانه بلیت فروشی مشکلی ندارد و همه بلیت‌ها فروخته شده‌اند. خالی ماندن سکوهای استقلال در آن مسابقه، با بهانه بلیت خریدن و نیامدن بعضی تماشاگران استقلال بخاطر نتایج ضعیف تیم توجیه شد. امروز که استقلال در اوج است، نتایج خوبی گرفته و سازمان لیگ ادعا کرده طرفداران این تیم همه بلیت‌هایشان را خریده‌اند، این بهانه هم بی‌معنی به نظر می‌رسد.

سوال اینجاست، چرا سکوهای استقلال خالی مانده‌اند؟

در صورتی که ادعای سازمان لیگ درباره خرید همه بلیت‌ها صحت داشته باشد، یعنی بخشی از بلیت‌های استقلالی‌ها توسط هواداران حریف خریداری شده است. همین موضوع هم بخشی از ورزشگاه را پر از صندلی خالی و بخشی دیگر را، متراکم‌تر کرده است. تا حدی که بعضی تماشاگران قرمزپوش در طبقه دوم و ایستاده بازی را تماشا کنند. زمان خرید بلیت‌های دربی، فقط کافیست لحظه خرید روی لوگوی تیم مورد نظر کلیک کنید و پس از آن، هیچ محدودیتی برای ورود به ورزشگاه و نشستن در جایگاه تیم مقابل وجود ندارد.

در تمام نظرسنجی‌های تلویزیونی اینترنتی، نسبت طرفداران پرسپولیس به استقلال چیزی بین 60 تا 65 درصد، مقابل 35 تا 40 است. با این وجود، سازمان لیگ نه حاضر شده با قواعد میزبان و مهمان بلیت را به نسبت 90 به 10 بفروشد، نه بر اساس درصد طرفداران دو تیم بلیت فروشی کند. بلیت فروشی اینترنتی با سهمیه بندی 50-50 با سامانه پرگاف سازمان لیگ، دو دربی بد برای استقلالی‌ها ساخته. دربی‌هایی که طرفداران آن‌ها به جای حضور زودهنگام در استادیوم، کنار صندلی‌های خالی مهمترین بازی فصل را تماشا می‌کنند و بلیت‌هایشان، یا فروخته نشده یا در دست طرفداران رقیب قرار دارد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-02-12 14:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
قباد
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
فاتحه این فوتبال رو باید خوند
۲
رضا
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
بلیط فروشی باید هفتاد به سی بشه کافیه این بی عدالتی
saman207
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
خالی بودن جایگاه استقلالیا یه روحیه مضاعف به استقلالیا میده تا با تلاش بیشتر بتونن این ضعف رو جبران کنن!

به امام هشتم (رک رحمتی!) من ربات نیستم!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر