فهرست
تراکتور و استعفای اسدی؛ پای کی‌روش در میان است؟
تراکتور و استعفای اسدی؛ پای کی‌روش در میان است؟

تراکتور و استعفای اسدی؛ پای کی‌روش در میان است؟

آی اسپورت – علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی دیروز از سمت خود در این باشگاه استعفا داد. در برخی رسانه‌ها اعلام شده قانون پرسروصدای منع به کارگیری بازنشسته‌ها باعث شده تا اسدی استعفا بدهد اما این درست نیست. چرا که باشگاه تراکتورسازی مدتی است که تبدیل به یک باشگاه خصوصی شده و شامل این قانون دولتی نمی‌شود. ضمن این که حتی رسانه‌های رسمی باشگاه تراکتورسازی هم در خبر استعفای اسدی هیچ اشاره‌ای به دلیل این استعفا نکرده‎اند و همین باعث شده تا شایعات عجیب و غریبی در این باره به راه بیفتد!

شایعه بزرگ می‎‌تواند بزرگ‌ترین بمب تاریخ باشگاه تراکتورسازی باشد و آن حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت این تیم است. همه شرایط هم برای ترکیدن این بمب فراهم است. محمدرضا زنوزی رابطه‌ای صمیمانه با کارلوس کی‌روش دارد. سرمربی تیم ملی مدتی پیش به دعوت زنوزی به تبریز رفت و از باشگاه گسترش فولاد بازدید کرد. زنوزی هم یک فروند هواپیمای شرکت خود یعنی آتا را در اختیار تیم ملی ایران گذاشت. از سویی رابطه اسدی و کی‌روش اصلا خوب نبود و این دو در یکی دو سال اخیر حسابی علیه یکدیگر مصاحبه کرده بودند و استعفای ناگهانی اسدی می‌تواند نشانه حضور کی‌روش در تراکتور در آینده‌ای نزدیک باشد. گفته می‌شود اسدی در جمعی دوستانه این ماجرا را تلویحا تایید کرده و مدعی شده که چون احتمال داده که مالک باشگاه تراکتورسازی قصد دارد کی‌روش را سرمربی این تیم کند ترجیح داده از سمتش کناره‌گیری کند و از تبریز برود!

این شایعه هرچند همین حالا هم زیاد باورکردنی نیست اما قطعات پازل آن به خوبی در کنار هم جا گرفته‌اند و اصلا بعید نیست در روزهای آینده یعنی پس از پایان جام ملت‌های آسیا، این پازل با نشستن کارلوس کی‌روش روی نیمکت تراکتورسازی تکمیل شود.

۱۲ ۱۱  
آی اسپورت
2019-01-08 14:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
@
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
با این حجم از حسادت و عقده کیروش نسبت به برانکو بعید نیست از طرفی کیروش ادمی نیست که تو ایران مدت زیادی بمونه
مرد منطقی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
کیروش اقتدار فوتبال ایران است و اسدی هم مانند مایلی و برانکو، مایه ننگ است. همان بهتر که نخاله‌ها را بیرون بریزیم...
فربد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
کسی که از نظر اخلاقی صفره و مدت 8 سال هیچ افتخاری نیاورده مایه اقتدار نیست. کیروش هرجا بوده به خاطر اخلاق بدش ازش متنفرن. رونالدو بهش محل نذاشت، کوارشما واسش توییت کرد عرعر خر به اسمان نمیرسه و روی کین هم گفته بود میخواد سر کیروش رو از تنش جدا کنه. تو، هم دنبال راه جدید برای التیام زخم های ماتحتت باش کیسه جان
منتقد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
انتظار اون روز رو میکشیم که بره تراکتور. بیچاره ش میکنیم
666
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
بره تراکتور خیلی خوب میشه حداقل تیم ملی آزاد میشه
موسي
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
...
۱
تراختور بایراقی
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
دلیل کنار گذاشتن اسدی هر چیزی باشه اتفاق بسیار مبارکی بود. مدیر عامل بسیار ضعیفی بود و تراختور از حضور اون ضرر کرد
کوارشما
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
عر عر
۵
محمد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۴۰
کیروش از ترس نمیمونه تیو ایران دمش رو میزاره رو کولش و فرار
۴
nima bagheri
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
کی روش هیچ جا نمیره بی خود دل خود را خوش نکنید کی روش با فتح آسیا و منکوب کردن همیشگی باند مخوف ضد ملی(شامل برانکو و امیر قلعه و ممد مایلی و ورزش سه و خبر ورزشی و ...) تا 2022 و جام جهانی قطر در سمت سرمربی تیم ملی ایران خواهد ماند.
سهند
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
نیمکت تراختور کبیر جای بزرگان است یا کیروش یا یک سرمربی خارجی بزرگ دیگر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر