فهرست
لوو: دلیلی برای سرزنش بازیکنانم نمی بینم
لوو: دلیلی برای سرزنش بازیکنانم نمی بینم

لوو: دلیلی برای سرزنش بازیکنانم نمی بینم

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، اعلام کرد اگرچه تیمش در دیدار مقابل لهستان، نتیجه ناامید کننده ای کسب کرده اما شاگردانش را سزاوار سرزنش نمی داند.

ژرمن ها که سه ماه قبل قهرمان جهان شدند، شب گذشته در دومین دیدارشان در مقدماتی یورو 2016، با دو گل مغلوب لهستان شدند. لوو تنها از اینکه بازیکنانش نتوانستند از موقعیت های زیادشان در این دیدار استفاده کنند، ابراز ناخشنودی کرد.

او در پایان بازی گفت:\" البته این نتیجه ناامید کننده است زیرا ما شکست خوردیم. اما صادقانه بگویم؛ نمی توانم بازیکنانم را سرزنش کنم. اشتباهات کوچکی داشتیم. ما از موقعیت های مان به خوبی استفاده نکردیم. در زدن ضربه آخر خوب عمل نکردیم و به همین دلیل، نتوانستیم به گل برسیم.
اما واقعا از سبک بازی مان راضی هستم. ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و لهستان روی اولین حمله جدی اش به گل رسید. شاید ما در استفاده از عرض زمین در دقایق پایانی موفق نبودیم. در نیمه دوم هم بازی ما فاقد عمق لازم بود. بعد از شکست باید واکنش نشان داد. اکنون باید حتما در دیدار سه شنبه شب پیروز شویم. جمهوری ایرلند هم مانند لهستان بازی می کند. آنها خوب دفاع می کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-10-12 11:49:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر