فهرست
دونگا: پیروزی مقابل آرژانتین برای ما روحیه بخش بود
دونگا: پیروزی مقابل آرژانتین برای ما روحیه بخش بود

دونگا: پیروزی مقابل آرژانتین برای ما روحیه بخش بود

آی اسپورت- کارلوس دونگا، سرمربی تیم ملی برزیل، معتقد است که پیروزی 2-0 مقابل آرژانتین، اعتماد به نفس تیمش را افزایش می دهد.

برزیلی ها بعد از پشت سر گذاشتن یک جام جهانی کابوس وار، دونگا را برای دومین بار به عنوان سرمربی تیم ملی کشورشان انتخاب کردند و تیم او توانست روز گذشته در پکن، آرژانتین را با دو گل شکست بدهد.

دونگا کسب این نتیجه مقابل نایب قهرمان جام جهانی را یک نتیجه روحیه بخش برای تیمش می داند:\" بعد از جام جهانی، شکست دادن نایب قهرمان جام جهانی که توانسته بود آلمان را در دیدار دوستانه شکست بدهد، فوق العاده است. این پیروزی اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش می دهد.\"

در این دیدار آرژانتینی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند که مسی آن را از دست داد اما دونگا بیش از همه از تصمیم های حریف روی تکل های خشن بازیکنان حریف، ناراضی است:\" دیدار برزیل- آرژانتین مانند یک دربی حساس است. نیاز به یک داور باتجربه دارد. متاسفانه داور از آمادگی کافی برخوردار نبود. این دیدار، یک دیدار دوستانه نبود بلکه شبیه یک فینال بود. بازیکنان آنها تکل های شدیدی روی می زدند اما ما توانستیم برتری ما را نشان بدهیم. وقتی حریف تکل خطرناک می زند، نیاز به یک دیسیپلین ذهنی است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-12 12:15:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر