فهرست
بایرن مونیخ ۱-۲ رئال مادرید؛ حمله به لشکر زخم‌خورده
بایرن مونیخ ۱-۲ رئال مادرید؛ حمله به لشکر زخم‌خورده

بایرن مونیخ ۱-۲ رئال مادرید؛ حمله به لشکر زخم‌خورده

آی‌اسپورت- در دور رفت نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۱۸-۲۰۱۷ رئال مادرید در خانه بایرن مونیخ ۱-۲ پیروز شد تا بیش از پیش به سومین فنیال پی‌در‌پی خود امیدوار شود. در شبی که بایرن پیش از دقیقه ۳۵ مسابقه دو تعویض اجباری داشت، رئال توانست از فشاری که به حریف آمد بهره ببرد و روی اشتباه مدافعان و دروازه‌بان حریف دو گل بزند. دست بسته هاینکس برای تعویض و البته لطمه روحی بازیکنان باعث شد که در اواخر بازی توانی در بایرن باقی نمانده باشد.

بایرن بازی را هجومی آغاز کرد اما خیلی زود با مصدومیت روبن به مشکل خورد و تیاگو از دقیقه ۸ به جای روبن به زمین آمد.

در ادامه اما کیمیچ توانست گل اول رئال را روی اشتباه ناواس در بستن زاویه در دقیقه ۲۸ به ثمر برساند اما با تعویض اجباری بواتنگ در دقیقه ۳۴ تمرکز بایرن بیش از پیش بر هم خورد و این بار روی اشتباه دروازه‌بان بایرن شوت مارسلو از پشت محوطه جریمه وارد دروازه مونیخی‌ها شد تا در دقیقه ۴۴ بازی مساوی شود.

با آغاز نیمه دوم بایرن فشار را روی دروازه مهمان بیشتر کرد اما روی اشتباه رافینای در خط آخر بایرن و لو دادن توپ و با ضد حمله سریع رئال آسنسیو که در نیمه دوم به زمین آمده بود گل دوم رئال را هم در دقیقه ۵۷ به ثمر برساند تا کار برای بایرن دشوارتر از پیش شود.

در ادامه بایرن موقعیت‌های فراوانی روی دروازه رئال ایجاد کرد که هیچ کدام راه به دروازه نبرد تا مونیخی‌ها مجبور باشند کار دشوار را در مادرید انجام دهند یا با لیگ قهرمانان امسال هم خداحافظی کنند.

۳ ۶  
آی اسپورت
2018-04-26 01:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
محمد
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۹
انگار خداهم رئالیه اگه موقعیتای بایرن گل میشد 5 صفر بازیرو میبرد چرا اون صحنه که راموس مولر گرفت نزاشت شوت بزنه روخط دروازرو تلویزیون دوباره نشون نداد صحنه لوا وارانم کاملا خطا بود کارواخالم حداقل نیمه ی اول باید اخراج میشد ولی یک کارتم نگرفت درکل امگار شانس و رئال باهم اجین شدن
۸ ۱
علیرضا
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۱۵
به جای این همه حرف که حاصل توهماتت بود یک کلمات بگو چرا این رعال تو لیگ قهرمانان اینقد قوی و با شخصیته
۶
محمد
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۰۶
چون داورا خیلی باشخصیت به نفعشون میگیرن
۶ ۱
HALA MADRID
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
فقط به خاطر سطح پایین فهمت میشه به کامنتت خندید
۱
Ava_86
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۱۱
اینکه میانگین سنی بازیکنای بایرن بالاست و مدام مصدوم میشن به رئال چه ربطی داره. درضمن ما پارسال با کل ستاره هاشونم بردیمشون. درسته دریشب بایرن خیلی خوب حمله کرد اما دفاع رئالم عالی بود. فوتبال فقط حمله کردن نیست . همین بازی رو تو مادریدم انجام بدیم صعودمون به فینال قطعیه
۳
مجید
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۱
مثل همیشه داور.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر