فهرست
روابط عمومی استقلال: انتظار فسخ را نداشتیم!
روابط عمومی استقلال: انتظار فسخ را نداشتیم!

روابط عمومی استقلال: انتظار فسخ را نداشتیم!

آی اسپورت - مربی استقلال بعد از تساوی ۲ - ۲ مقابل پیکان در نشست خبری حاضر نشد و حامد حاجیلو در این نشست حاضر شد و گفت: «به دلیل شرایطی که همه می‌دانید و شرایط خاصی که در استقلال هست در نشست خبری بعد از مسابقه هیچ عزیزی تمایل به صحبت نداشت و اگر سوالی هست من در خدمتتان هستم!» وی در مورد اینکه هیچ تلاشی از مسئولان استقلال برای حفظ استراماچونی دیده نشد گفت: «همه اعضای باشگاه استقلال استراماچونی را سرمربی تیم می‌دانند. تمام ارکان باشگاه به دنبال حل مشکل بودند مدیرعامل و اعضای هیات مدیره با وکلای سرمربی در تماس هستند. جناب وزیر ورزش با وزارت امور خارجه صحبت کرده اند. ما استراماچونی را سرمربی استقلال می‌دانیم. مشخص است که هواداران سرمربی خودشان را می‌خواهند با توجه به نتایج خوبی که گرفته است.»

وی در مورد بحث مالی قرارداد باشگاه استقلال با استراماچونی گفت: «به هر حال مدیریت استقلال تمام تعهدات مالی خود را به بهترین شکل با سرمربی انجام داده است. مسائل مالی و پولی وجود دارد که به آن اشراف دارید و توضیحات مختلف را در رسانه‌های متفاوت خوانده‌اید و اعضای هیأت مدیره و باشگاه استقلال هم در این مورد صحبت‌هایی انجام داده‌اند. ما در جریان همه چیز‌ها بوده‌ایم به جز جدایی یک باره استراماچونی.»

وی در پاسخ به این سوال که امروز خبری در رسانه‌های ایتالیا منتشر شده مبنی بر اینکه استراماچونی گفته اگر مطالباتش پرداخت شود فردا به ایران می‌آید گفت: «‌بله اسکای امروز این خبر را کار کرده بود. آن‌ها با استراماچونی صحبت کرده‌اند که اگر مشکل حل شود او ظرف ۲۴ ساعت برمی‌گردد. ما هم خوشبین هستیم. تمام ارکان استقلال و ورزش کشور تلاش می‌کنند خواسته هواداران را برطرف کنند تا این مربی روی نیمکت استقلال بنشیند.»

۱    
آی اسپورت
2019-12-09 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر