فهرست
نقل قول های روز: مدل نمی شوم
نقل قول های روز: مدل نمی شوم

نقل قول های روز: مدل نمی شوم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

 نمی‌دانم این جوان چرا به حاشیه می‌رود. آرزوی هر فوتبالیستی است که در پرسپولیس، استقلال یا تیم ملی بازی کند. این آقا (بیرانوند) تیم ملی را هم از پرسپولیس دارد، اما یک روز با هواداران به مشکل می‌خورد، یک روز با باشگاه. آقای عزیز! کارَت را بکن، چرا برای خودت حاشیه درست می‌کنی؟ تو می‌خواهی بروی؟! کجا می‌خواهی بهتر از پرسپولیس؟! آقای بیرانوند! بروی، هم محبوبیتت و هم تیم ملی را از دست می‌دهی. البته کاش با همین‌ها تمام شود، بیرانوند از پرسپولیس برود، همین امسال محو می‌شود.

انتقاد بهروز سلطانی گلر سابق پرسپولیس از حاشیه های علیرضا بیرانوند

بیرانوند نباید این حرکت را انجام می‌داد. هواداران سرمایه پرسپولیس هستند و بیرانوند و تمام بازیکنان باید به آنها احترام بگذارند. دروازه‌بان پرسپولیس در آن صحنه بچگی کرد.باشگاه کمیته انضباطی دارد و باید آنها با این موضوع برخورد کنند .بیرانوند باید از هواداران عذرخواهی کند، این چیزی از او کم نمی‌کند.

رضا شاهرودی هم از رفتار بیرانوند در بازی دیروز پرسپولیس و پدیده ناراحت شده

اصلاً به این فکر نکرده‌ام که به مدلینگ روی بیاورم. من بازیکن فوتبالم و سخت گرفتار تمرینات و بازی‌ها هستم، بنابراین وقتی برای انجام کاری در زمینه‌ مدلینگ ندارم.

میلاد محمدی با گفتن این جملات اعلام کرده علاقه ای برای مدل شدن ندارد

اما باید اعتراف کنم استقلال از لحاظ گلزنی دچار مشکل است. من خودم امسال کلی از شهباززاده حمایت کردم و معتقد بودم باید به او فرصت داد اما دیروز خوب کار نکرد و او یک فرصت بسیار خوب را در نیمه اول از دست داد و نتوانست از فرصت ۱۰۰ درصد گلزنی استفاده کند.استقلال از لحاظ فوتبال خوب کار کرد و شفر نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کرده است اما واقعیت این است که استقلال یک مهاجم تمام کننده و تمام عیار می‌خواهد. این تیم نیاز به بازیکنی دارد که فشار از روی تیم بردارد، از طرفی احساس نیاز می‌شود که یک هافبک خوب در استقلال باشد البته جباروف در آن پست بد کار نمی‌کند اما باید پذیرفت وی مثل دوران اوج جباری و جانواریو در استقلال نیست ضمن آنکه امید ابراهیمی از روزهای اوجش فاصله دارد و امید همیشگی در بازی با سیاه‌جامگان نبود.

نظر محمد نوری عضو کمیته فنی استقلال درباره بازی دیروز این تیم مقابل سیاه جامگان

۱    
آی اسپورت
2017-11-21 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر