فهرست
فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری
فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری

فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری

آی اسپورت - داستان حضور محمد انصاری در پرسپولیس، ساده، کم حاشیه و بدون حرف و حدیث خاصی صورت گرفت. مدافع جوانی که پس از حضور در تمرینات استقلال و سپس فجرسپاسی شیراز و شهرداری تبریز سودای ستاره شدن در سر داشت، به برانکو ایوانکوویچ پیشنهاد داده شد و پس از حضوری موفق در تمرینات پرسپولیس، مورد پسند سرمربی کروات قرار گرفت.

به این ترتیب محمد انصاری در تیر ماه سال 1394 با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. او در بهترین مقطع زمانی ممکن حضور در پرسپولیس را تجربه کرد و توانست زیر نظر برانکو ایوانکوویچ، دوران درخشانی را برای خود و تیمش رقم بزند. انصاری در فصل اول حضور خود 20 بازی برای پرسپولیس انجام داد تا خیلی زود نشان دهد که استحقاق پوشیدن پیراهن این تیم بزرگ را دارد.

دوران خوش انصاری در پرسپولیس در سال های بعد نیز ادامه داشت و این بازیکن علیرغم داشتن پیشنهادات داخلی و خارجی خوب، در فصل فصل ۹۸–۱۳۹۷ قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد. اوج کار انصاری در پرسپولیس در لیگ شانزدهم بود که از سمت چپ خط دفاعی به وسط منتقل شد و در نهایت پرسپولیس با ثبت کمترین گل خورده، جام قهرمانی را بالای سر برد.

او یکی از بازیکنانی بود که در هر چهار قهرمانی پرسپولیس طی چهار فصل اخیر حضور داشت اما یک مصدومیت تلخ همه چیز را تغییر داد. محمد انصاری که آخرین حضورش در ترکیب این تیم به جدال دربی در تاریخ 21 دی ماه 98 مربوط بود، بعد از آن با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی بازی‌ها، در آغاز مجدد تمرینات دچار آسیب دیدگی رباط صلیبی شد و مدتی از تمرینات گروهی دور بود.مدافع چپ پای پرسپولیس که طی این مدت حواشی و شایعات زیادی را پشت سر گذاشته بود، در نهایت در دیدار مقابل گل گهر سیرجان در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ بیستم برای دقایقی کوتاه به میدان رفت تا این طلسم را بشکند. یحیی گل محمدی با اشاره به این موضوع که انصاری مدت‌ها از شرایط بازی دور بوده، در دیدارهای قبلی فرصت برای سنجش آمادگی‌اش نمی‌داد اما ثبت پنج گل برابر شاگردان امیر قلعه نویی و اطمینان این تیم بابت پیروزی باعث شد تا انصاری در دقیقه 87 جدال با گل گهر و با گذشت 405 روز از آخرین بازی‌اش به ترکیب بازگردد.

علیرغم بازگشت به ترکیب پرسپولیس پس از بهبودی مصدومیت، انصاری از توجه لازم گل‌محمدی برخوردار نبود و حضور کنعانی زادگان و حسینی در خط دفاعی و جذب فرشاد فرجی عملا جایی برای او در پرسپولیس باقی نگذاشت. همین موضوع باعث شد تا مدافع پرسپولیس قید ادامه همکاری را زده و حتی دو روز پیش  با حضور در تمرین از هم تیمی هایش خداحافظی کند. البته بازهم دیروز صحبتهای جدیدی در این رابطه مطرح شد و خبررسید او در پرسپولیس می‌ماند اما او دوباره با انتشار یک استوری جدایی را به سود همه اعلام کرد تا نشان بدهد برای این کار مصر است.

او که در توییتی هم دلخوری خود را از شرایطش در پرسپولیس ابراز کرده‌بود به سازمان لیگ رفته تا قراردادش را فسخ کند اما پرسپولیس با این جدایی مخالف است و ظاهرا تهدید به محرومیتش هم کرده . اما چیزهایی هم هست  که به این پایان همکاری قطعیت می‌بخشد .پس می‌شود انتظار داشت  "حاج ممد"بزودی در رنگی دیگر فوتبال خود را دنبال کند و شاید در آنجا به همه اثبات کند که هنوز در سطح همان ستاره دفاعی تیم برانکوست.

 

ورزش سه 

۱    
آی اسپورت
2021-03-17 11:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر