فهرست
دکه آنلاین: گلایه کاپیتان
دکه آنلاین: گلایه کاپیتان

دکه آنلاین: گلایه کاپیتان

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی مصاحبه عابدینی مدیرعامل سابق پرسپولیس است. او مدعی شده قرارداد فرهاد مجیدی با پرسپولیس را جلوی چشمش پاره کرده و این استقلال نبوده که مهدی هاشمی نسب را جذب کرده بلکه پروین دیگر او را نمی خواسته. انتقال مهدی طارمی به السد به خاطر عدم تمایل این بازیکن برای رویارویی با پرسپولیس منتفی شده است. خبر ورزشی به جلسه شفر و جباری هم اشاره کرده و از قول فرناندو مورینتس بازیکن سابق اسپانیا نوشته که کی روش شناخت خوبی از این تیم دارد.

 

گل تیتر و عکس یکش را به سیدجلال اختصاص داده. کاپیتان پرسپولیس از رفتار باشگاه گلایه کرده و گفته آنها را نفری 12 میلیون به خاطر پیراهن ها جریمه کرده اند و این رفتارها دل بازیکنان را شکسته. پدیده هم در پاسخ به تمایل استقلال برای جذب محمد قاضی خواهان بیت سعید، مجید حسینی و خسرو حیدری شده.

 

روزنامه گل 22 آذر
روزنامه گل 22 آذر

پیروزی با انتشار عکسی از علی علیپور خواهان اسفند دود کردن برای این بازیکن شده چرا که مهاجم گلزن قرمزها بسیار بی حاشیه و کم ادعاست. این روزنامه به سیامک نعمتی توصیه کرده که به جدایی از پرسپولیس فکر نکند. تمایل پانیونیوس به جذب طارمی هم تیتر دیگر این روزنامه است.

 

پیروزی 22 آذر
پیروزی 22 آذر

همشهری ورزشی با تیتر چه کسی ارباب حلقه ها می شود، از رضا صالحی امیری به عنوان گزینه اصلی ریاست کمیته ملی المپیک نام برده. جلسه علی کریمی با مهدی تاج و احتمال بازگشت جباری به استقلال از دیگر تیترهای این روزنامه است.

همشهری ورزشی 22 آذر
همشهری ورزشی 22 آذر

 

۱    
آی اسپورت
2017-12-13 09:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر