فهرست
هنر سازمان لیگ؛ خراب کردن بازی سوگلی
هنر سازمان لیگ؛ خراب کردن بازی سوگلی

هنر سازمان لیگ؛ خراب کردن بازی سوگلی

آی اسپورت – بازی پرسپولیس و تراکتورسازی هنوز به پایان نرسیده اما اشکالاتی که در برگزاری این بازی به چشم می‌خورد باورنکردنی است. این بازی که سوگلی بازی‌‌های این هفته لیگ برتر بود می‌توانست با برگزاری در شرایطی بهتر تصویر جذاب‌تری از فوتبال ایران ارائه کند اما تصمیمات اشتباه و عجیب سازمان لیگ این جذابیت را تا حد زیادی کاهش داد.

مساله اول مربوط به ساعت بازی بود. برگزاری بازی در ساعت 14:30 تصمیمی بود که باعث اعتراض پرسپولیسی‌ها شده بود. مدیران این باشگاه درخواست دادند بازی کمی دیرتر و در زمان مناسب‌تری برگزار شود. اما این اتفاق نیفتاد و سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با گفتن این جمله: «به دلایلی! زمان بازی تغییر نخواهد کرد!» پرونده این قضیه را بست.

نکته بعدی مربوط به ترکیب لباس‌های دو تیم است. پرسپولیس با پیراهن قرمز و شورت سفید و تراکتور با ترکیبی برعکس یعنی پیراهن سفید و شورت قرمز به زمین آمدند. این ترکیب رنگ اصلا نمای خوبی ندارد و بیننده تلویزیونی و حتی حاضران در ورزشگاه را به زحمت انداخته است. عجیب است که در جلسه روز گذشته مسئولان دو تیم و مدیران سازمان لیگ این مساله لحاظ نشده است.

مساله آخر هم مربوط به بلیط فروشی است که صدای همه را در آورده است. هجوم همزمان هواداران برای تهیه بلیط باعث شلوغی عجیب و غریب و ازدحام در پشت درهای ورزشگاه آزادی شده بود. وضعیت به شدت تاسف بار بود و احتمالا در برنامه 90 گزارشی از این اتفاق پخش خواهد شد.

همه این اتفاقات محصول یک تصمیم نادرست در ساعت برگزاری بازی است. حالا باید منتظر توجیهات عجیب و غریب مدیران سازمان لیگ درباره این اتفاقات باشیم. مثل همیشه!‌

۲۱ ۷  
آی اسپورت
2017-12-29 15:52:00
نظر دهید

۷ نظر
استق لول
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۲
دشمنی سازمان لیگ با پرسپولیس فقط بر خواجه حافظ ناپیداست.
همین اواخر:
بازی در آلودگی هوای بیشتر و لغو بازی این حکومتی در آلودگی کمتر
تعیین تکلیف نکردن زمان بازی حذفی تا ساعات آخر
تغییر زمان بازی با فولاد
عدم تغییر زمان بازی با تراکتور
احمد
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
کلا به همه ثابت شده که سازمان لیگ تمایل داره بازی ها کم تماشاگر برگزار بشه..
حالا این بازی استثناست ولی اکثر بازی های پرسپولیس رو وسط هفته و ساعت حول و حوش ۲ میندازن..
امیر
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۰
پای شورای تامین و نهادهای .... در میان است!!!!!!!!!!!!!!والسلام
Ashkanredboy
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
دست های آلوده در فدراسیون و وزارت فراوان هست . بعد از اتفاقات سامانه سی نود سال قبل و تقاضایی دریافتی بیشتر به خاطر هوادار و پیامک بیشتر، امسال قسم به شکستن کمر تیم بسته اند و اولین قدم کم کردن تماشاگران پرسپولیس و دو دستگی و دلزده کردن تماشاگران هست.
&
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
از اول لیگ تا الان این دومین بازی پرسپولیس روز جمعه بود! باورتون میشه دومین ! چه توقعی از اینا دارین که بازی تو روزی که الودگی کمتره رو لغو میکنه و بازی تو هوای به مراتب الوده تر به هرقیمتی باید برگزار بشه
یونس
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
بازی تو روز کیفیت نامناسبو دو چندان میکنه و تصاویر اصلا کیفیت ندارن تازه برا بازیکنا هم خوب نیست
ولی
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
آقا تو رو خدا بحث پارکینگ رو هم درست کنن خوب میشه / ماشینمون رو 2 کیلومتری استادیوم اونم سوبله پارک کردیم / بازی رو هم از دقیقه 30 به بعد بخاطر ازدهام تماشاگرا جلوی گیشه بلیط فروشی دیدیم اما نتونستن خوب راه بندازن در رو باز کردن همه رایگان رفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر