فهرست
100میلیون بدهید، در لیگ برتر بازی کنید
100میلیون بدهید، در لیگ برتر بازی کنید

100میلیون بدهید، در لیگ برتر بازی کنید

آی‌اسپورت- خداداد عزیزی در آخرین مصاحبه‌اش باز هم از فساد در فوتبال گفت. سرمربی سیاه‌جامگان ادعا می‌کند بعضی بازیکنان با پول خودشان در لیگ برتر بازی می‌کنند و مسشخص نیست پول قراردادها به حساب چه کسی می‌رود. خداداد گفت: «وقتی در تیم ما که پول نیست پیشنهاد می‌دهند 50 میلیون بدهند و بازی کنند شما ببینید در تیم‌های پولدار لیگ برتری چه خبر است.» سرمربی مشهدی‌ها در بخشی دیگر به فعالیت‌های کمیته اخلاق هم انتقاد کرد و گفت: آن‌ها که به همه چیز رسیدگی می کنند جز فساد مالی در فوتبال.

فقط خداداد نیست که این ادعا را بیان کرده. یکی دیگر از نزدیکان یک تیم لیگ برتری در این باره گفت: مواردی بوده که حاضر شده‌اند تا 100 میلیون هم بدهند و فقط اسم‌شان در تیم باشد تا رزومه لیگ برتری داشته باشند. آن‌ها حتی دنبال بازی کردن هم نبودند بلکه فقط می‌خواستند اسم‌شان در تیم باشد تا برای سال‌های بعد قراردادهای بهتری ببندند و به نوعی این 100 میلیونی که از جیب داده‌اند را جبران کنند.

یکی از موارد رسانه‌ای شده این فساد دو سال پیش اتفاق افتاد. جایی که در یک تیم مطرح لیگ نام برادرزاده یک چهره متمول اقتصادی دیده شده بود. کسی که حتی یک ثانیه هم بازی نکرد اما با سفارش عمویش قرارداد 50 میلیونی با او بستند و حتی عادل فردوسی‌پور هم در برنامه 90 به اسم این بازیکن و سفارشی بودنش اشاره کرد اما آقای سرمربی مطرح فقط خندید و در مواجهه با خبرنگاران گفت لطفا سوال حاشیه‌ای نپرسید و تیم ما را وارد بحران نکنید. این سرمربی در محفلی خصوصی در مورد این بازیکن سفارشی گفته بود: این مورد از حیطه اختیارات من خارج است و خود آقای مدیرعامل با این بازیکن قرارداد بسته و 50 میلیون هم داده، من فقط می‌توانم نام او را خط بزنم که می‌زنم.

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-01-15 07:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
برزو
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۷
كسي نميخواد پيگيري كنه اون دوتا اوكرايني چطوري با لنگپوليس قرارداد ميلياردي بستند؟
۲ ۱
علی
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
بعد قرارداد کیسه کشی خاج محمدی به اونم می رسن
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
من اگه صد ميليون داشتم...
كارامو ميكردم مهاجرت كنم به شهر موردعلاقم پراگ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر