فهرست
پیش‌بینی روز/ استقلال می‎برد، منصوریان می‌ماند
پیش‌بینی روز/ استقلال می‎برد، منصوریان می‌ماند

پیش‌بینی روز/ استقلال می‎برد، منصوریان می‌ماند

آی اسپورت – هرچند رضا افتخاری در یک بیانیه بلندبالا رسما از علیرضا منصوریان حمایت کرده و شاید اینگونه به نظر برسد که او حتی در صورت نتیجه نگرفتن استقلال مقابل پدیده، باز هم جایگاهش را از دست نخواهد داد اما واقعیت این است که منصوریان هیچوقت به این اندازه از سوی هواداران تحت فشار نبوده است. تیم او انتظارات را برآورده نکرده و هواداران استقلال هم به وعده‌هایی مثل استقلال 1402 خوشبین نیستند. فضای رسانه‌ای هم علیه سرمربی جوان استقلال است و او فعلا فقط حمایت ظاهری هیات مدیره را دارد. آن هم هیات مدیره‌ای که یکدست نیست و همه اعضای آن به اندازه افتخاری آرام و صبور نیستند. در مجموع به نظر می‎رسد اوضاع منصوریان آنقدرها هم خوب نیست و شاید بازی با پدیده آخرین فرصت او باشد.

با این حال پیش‌بینی می‌شود استقلال بتواند در بازی مقابل پدیده از پس این تیم بربیاید و منصوریان هم با استفاده از همین موقعیت، برای خودش زمان بخرد. این چیزی است که در سال گذشته هم چندبار اتفاق افتاد و منصوریان در آخرین لحظه از خطر برکناری و اخراج فرار کرد. فصل قبل در بازی رفت مقابل پرسپولیس بود که گفته می‌شد در صورت باخت منصوریان از استقلال خواهد رفت و حتی نام جانشینش یعنی دراگان اسکوچیچ هم مشخص شده بود. اما استقلال، پرسپولیس را در نمایشی قابل قبول متوقف کرد و در بازی بعد هم ذوب‌آهن را به سختی شکست داد تا منصوریان تا حد و اندازه یک قهرمان بزرگ شود. دومین فرار منصوریان در بازی رفت مقابل سپاهان بود. جایی که جوانان استقلال ناجی او شدند و با گل دقیقه 90 بهنام برزای استقلال از شکست فرار کرد و منصوریان باز هم در استقلال ماندنی شد.

به نظر می‌رسد این اتفاق این هفته هم بیفتد و منصوریان با پیروزی مقابل پدیده باز هم از اخراج و برکناری فرار کند و البته قابل پیش‌بینی است که این برد فقط یک مُسکن خواهد بود و مشکلات بزرگ استقلال را حل نخواهد کرد. نتایج سینوسی استقلال همچنان ادامه خواهد داشت و منصوریان تا پایان فصل با هر نتیجه‌ای در این تیم خواهد ماند.   

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2017-08-19 15:29:00
نظر دهید

۱۰ نظر
شاهین
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
وضعیت به شدت پیچیده و متناقض است
به جرات می توان گفت یکی از معدود زمان هایی است که همه پرسپولیسی هو دوست دارند منصوریان بماند و استقلالی ها دوست دارند ایشان برود.
تکلیف آی اسپورت به عنوان حامی درجه یک و پر و پا قرص منصوریان هم مشخص است.
پیش بینی منشده این است که منصوریان پدیده را دو هیچ می برد و جو ملتهب سکوها آرام می شود، شاید تقدیر او این است تنها سنگر پر افتخار خود (( بردن دربی قبل)) را درین دربی واگذار کند.
باید نشست و دید
سید مظفر
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
دلیل حمایت آی اسپورت هم متاسفانه رنگی (قرمز) بودنه جالبه که خودشون اعتراف میکنند که:
برد احتمالی فقط یک مُسکن خواهد بود و نتایج سینوسی منصوریان همچنان ادامه خواهد داشت
استقلال هیچ مشکلی نداره جز وجود منصوریان و افتخاری
۸
در جواب سید مظفر
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
چیزی که درین سایت می بینیم تخریب شبانه روزی پرسپولیس است، این را دوستان استقلالی هم تایید می کنند.
کار به جایی رسیده که فحش های ناموسی به بازیکنان پرسپولیس و توهین به آن بازیکن خدابیامرز هم تایید میشه.
بهروز سرخ دل
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۲
حیف از این کچل که تو لیگ نباشه .حمایت تا ۱۴۰۳
استقلال
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
درسته برانکو خوبه ولی یادمان نرود امثال ژوزه چه بلاهایی سر پرسپولیس آوردند
۳ ۱
چه ربطی داره به ۲۲ بهمن
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
هه ههه
۵
تاج 2 ستاره
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
انشالله به حق 5 تن بازی با پدیده رو می بازیم این شومن میره به پیتزا پختنش میرسه ودالیچ میاد تو تاج وماهم فوتبال قشنگ می بینیم پارسال هم تیم می برد اصلا بازی قشنگ نمیدیدیم ماتاج هستیم نه نفت شومن
کاوه 6 & 4
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
به دوازده امام قسم که پدیده رو می بره و می مونه... حمایت تا قیامت!
۶
امیرعباس
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
مع الاسف کاملا حق باشماست بارها شده که علی منصور تا مرز اخراج رفته امانجات پیدا کرده و باقیمونده ولی این بار حتی با بردن پدیده هم صندلیش فوق العاده لغزانه چه که بعد از این هفته لیگ مدتی تعطیله و بهترین زمان برای تصمیم گیری های انچنانیست!
۶
Pooyan
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
اينكه منتظر باخت تيمت بشيني تا بلكه اين كابوس تمام بشه عمق فاجعه است
فاجعه اي كه دوسال پيش پيش بيني شد ولي تو جوگيري دوستان گم شد
افسوس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر