فهرست
دارند برای استقلال تیم می‌بندند!
دارند برای استقلال تیم می‌بندند!

دارند برای استقلال تیم می‌بندند!

آی اسپورت - سال گذشته همین موقع‌ها بود که بحث رفتن تیام و جباروف داغ شد و عده‌ای در اینستاگرام با استفاده از فضای موجود به دنبال جمع‌آوری فالوئر بودند. کشمکش بر سر بازگرداندن دو بازیکن تاثیرگذار استقلال البته به همان فضای مجازی محدود شد نه تیام و جپاروف به استقلال بازگشتند، نه پولی به این باشگاه تزریق شد. تنها عایدی این وعده و وعیدها افزایش تعداد فالوئرها و فوروارد شدن پست‌های هیجان‌انگیزشان در فضای مجازی بود.

امروز باز هم به فصل نقل و انتقالات نزدیک شدیم و با شرایط نابسامانی که استقلال دارد در اینستاگرام برای استقلال تیم می‌بندند. به زعم خود با مربی مذاکره می‌کنند، تیام و کاوه رضایی را به استقلال برمی‌گردانند، می‌خواهند پول به استقلال تزریق کنند! و... الان وقت ماهی گرفتن از این آب گل‌آلود است و هواداران غمگین استقلال هم به دنبال چنگ زدن به هر ریسمانی!

استقلال هنوز سرمربی ندارد، لیست ورودی مشخص نیست، تکلیف فردایش را نمی‌داند اما در فضای مجازی با کاوه رضایی، جپاروف و تیام مذاکره می‌شود و حتی گزینه مربیگری روی میز می‌آید!

افزایش تعداد فالوئر و معروفیت با استفاده از بزرگی نام استقلال گویا به دهان خیلی‌ها شیرین آمده که با وجود این که هیچ کدام از وعده‌های گذشته این دست افراد محقق نشد همچنان به دنبال سوءاستفاده از دغدغه‌های هواداران و مهم بودن فصل نقل و انتقالات برای دوستداران استقلال هستند.

مدال

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-05-11 15:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Hosein
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۲۸
چی برسر این تیم دوسداشتنی و پرافتخار دراوردید من تو بازی با السد دیدم که چه جوونایی از دورترین نقطه های ایران اومدن برای بازی استقلال
خدایا خودت کمک کن این تیمو
حتی پرپسولیسی ها هم دوسدارن استقلال سراپا باشه چون هرشهری یا آبی داره یا قرمز
۸
علی خوشی
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۵۱
به نظرم خوزه آرکارنا چسه وا، رو مربی استقلال کنن. می‌گن یه بار یه بازی گل‌کوچیک رو از نزدیک دیده. بزرگترین افتخارش اینه که یه بار می‌خواسته بلیت بازی رئال زاراگوزا رو بخره، اما بعد گویا منصرف شده.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر