فهرست
مظاهری: هنوز گیج هستم؛ خوب تمرین کردیم
مظاهری: هنوز گیج هستم؛ خوب تمرین کردیم

مظاهری: هنوز گیج هستم؛ خوب تمرین کردیم

آی‌اسپورت- دروازه‌بان ملی‌پوش ذوب آهن بعد از حذف از جام حذفی و شکست مقابل پدیده مشهد از ناباورانه بودن این نتیجه صحبت کرد. ذوب آهن در فولادشهر نتوانست از پس پدیده مشهد و شاگردان یحیی گل‌محمدی بر بیاید و با شکست در این جدال از جام حذفی کنار رفت. رشید مظاهری در پایان این بازی گفت:

«بازی خوبی بود و ما برای برد به میدان آمدیم اما نمی‌دانم چه شد که این نتیجه رقم خورد اما باور کنید که خودم هنوز گیج هستم. ما تمرینات خوبی انجام دادیم و خوب هم بازی را آغاز کردیم اما بازی را خوب تمام نکردیم. نمی‌دانم چه بگویم اما به آینده امیدوار هستم تا بهترین نتایج را بگیریم و دوباره شروع خوبی داشته باشیم. باید محکم تمرین کنیم و به آینده امیدوار باشیم.»

دروازه‌بان ملی‌پوش ذوب آهن درباره خروجش از اردوی تیم ملی و این که آیا با این شرایط شانس بازگشت و دعوت مجدد را برای خود متصور است، اینطور توضیح داد:

«من نمی‌توانم بگویم در اردوهای بعدی هستم یا نه. من باید خوب تمرین کنم اما من با کی‌روش صحبت کرده بودم و شرایطم را به او گفتم. پسرم عمل جراحی داشت اما نمی‌دانم در اردوهای بعدی هستم یا نه چرا که باید تمرین کنم. پسرم دو روز آینده هم یک جراحی دیگر دارد.»

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-09-13 22:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر