فهرست
الحبسی گلر الهلال شد؛ بدون کلین‌شیت مقابل ایران
الحبسی گلر الهلال شد؛ بدون کلین‌شیت مقابل ایران

الحبسی گلر الهلال شد؛ بدون کلین‌شیت مقابل ایران

آی اسپورت – با خط خوردن نام عبداله المعیوف از فهرست الهلال برای بازی مقابل استقلال، مشخص شد که دروازه‌بان اصلی این تیم در این بازی علی الحبسی خواهد بود. او دروازه‌بان اسطوره‌ای تیم ملی عمان است که سال‌ها در لیگ برتر انگلستان بولتون، ویگان و برایتون بازی کرده و به همین دلیل سابقه بازی در مقابل تیم‌های باشگاهی کشورمان را ندارد اما چند بار در ترکیب تیم ملی عمان در برابر تیم ملی ایران قرار گرفته که هرگز موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نشده است.

او اولین بار در بازی ایران و عمان در جام ملت های آسیایی 2004 چین مقابل ایران قرار گرفت. همان بازی معروف که با درگیری رحمان رضایی و علی بداوی توام بود. در آن بازی علی کریمی و محمد نصرتی دو بار دروازه علی الحبسی را باز کردند.

حبسی دو بار هم در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 مقابل تیم ملی ایران قرار گرفت. در بازی رفت جلال حسینی به او گل زد تا بازی 1-1 مساوی شود و در بازی برگشت سردار آزمون 2 بار دروازه او را باز کرد.  

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-02-18 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
خدا واسه استقلال ساخته. فقط برن و تیم درب و داغون الهلال را ببرند. از این گروه العین و استقلال صعود می کنند و الهلال درب و داغون حذف میشه. بازیکنان اصلی و تأثیرگذار و نصف تیم الهلال نابود شده.
لنگی
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲
نه این که لنگ گروه مرگ افتاده با سه تیم درب و داغون افتادین
___
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
شانس به طرز فجیعی به کیسه رو اورده خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر